REKLAMA

Działacze Lewicy na koneckiej targowicy [wideo, zdjęcia]

Wicemarszałek Sejmu RP i współprzewodniczący Nowej Lewicy Włodzimierz Czarzasty, a także poseł na Sejm RP pochodzący z Końskich Andrzej Szejna w piątek gościli na koneckiej targowicy. Rozmawiali z dziennikarzami, ale i z mieszkańcami robiącymi tradycyjne zakupy. 

REKLAMA

Parlamentarzyści odnieśli się do bezradności rządu w sprawie zatrucia Odry. Jednak swoje wystąpienie w większości poświęcili panującej w Polsce drożyźnie.

Poseł Andrzej Szejna wymieniał projekty ustaw, który Lewica złożył do Marszałek Sejmu. To między innymi projekt zakładający powrót do rat kredytów z końca 2020 roku, czy obniżenie wszystkich podatków na paliwa co przełożyłoby się na spadek cen we wszystkich sektorach życia gospodarczego.

REKLAMA

Włodzimierz Czarzasty mówił głównie o problemie z rzeką Odrą, zapowiedział też na poniedziałek wysłuchanie publiczne w tej sprawie.

Potem politycy ruszyli w głąb targowicy by spotkać się z mieszkańcami. Wielu zwolenników Prawa i Sprawiedliwości atakowała działaczy Lewicy, ale spora grupa konecczan stawała w ich obronie, kontrując też argumenty osób popierających działania rządu.

Posłom towarzyszyli też lokalni członkowie Nowej Lewicy: przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Kowalczyk, Grzegorz Wąsik oraz Dariusz Sapieja. Spotkanie odbyło się w ramach akcji  „Spotkajmy się w trasie. Bezpieczna rodzina”.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji wideo oraz przejrzenia fotorelacji.

Zdjęcia:

REKLAMA

14 thoughts on “Działacze Lewicy na koneckiej targowicy [wideo, zdjęcia]

 1. Ależ obłuda….narzekać na PIS i jednocześnie być z PISem w koalicji w powiecie. Brawo. To się nazywa polityka. Propaganda większa niż w TVP

 2. Homo sovieticus , przeciez oni sie nie rozpłynęli w powietrzu , są wsrod nas tylko znacznie im sie pogorszyło , zostały koryta odsunięte od tych opasłych ,czerwonych kotów.
  Robią wszystko aby znów wrócic do tych wszystkich proofitów.Ale społeczenstwo pamieta czasy ich rzadów i jak to sie słusznie mówi – Złodziej tylko raz przejdzie przez wieś…

  Raz sierpem,raz młotem …

 3. Nie po to strajkowalem w 1980 roku aby teraz na nich patrzec ,towarzysze ,koledzy w prostej linii ,choc sie tego wypierają :
  Millera ,Kwasniewskiegi,Cimoszewicza po moskiewskich szkoleniach . Partyzanci ziemi koneckiej w grobach sie przewracają …
  Piwnik-Ponury ,Szary , Robot …

 4. nie interesuje się polityką ale proszę mnie uświadomić w czym partia rządząca jest lepsza ,w rozdawaniu kasy której nie ma czas przejrzeć na oczy

 5. Rzygać się chce jak się czyta te pisowskie wypowiedzi. Szukajcie komunistów między sobą. Dlaczego Jarek nie był internowany? Bo to Tajny Współpracownik Balbina! Ile jeszcze pis ma wam zerżnąć dupy żebyście w końcu zobaczyli że to nie jest przyjemne? Ale z tego co widać to chyba to lubicie. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii bo nikt z nich nie jest na tyle uczciwy żeby można im było zaufać ale to co robi ta banda złodziei, oszustów i psychopatów to przekracza wszelkie granice. Tacy ludzie jak wy ciągną kraj na dno! Bierzecie nie swoje pieniądze i jeszcze wam mało! Tymczasem zwykły człowiek na to wszystko ciężko pracuje, pracuje po to żeby państwo go okradło i dało jakimś nierobom którzy wyciągają ręce po nieswoje i jeszcze mają czelność nazywać się Polakami katolikami? Cóż za obłuda!

 6. popieram jbcps brawo super im pojechałeś tylko żeby coś z tego zrozumieli wątpie mam na co dzień z takimi do czynienia są niereformowalni

 7. W Stąporkowie i w tej gminie pijakowi wszystko wolno. Robić hałas, dręczyć sąsiadów, bezkarnie kłamać o tym, co się dzieje, wszyscy za nim są, bo są tego samego pokroju. A jak sprawa trafi wyżej, to on nie ma żadnego problemu z alkoholem. No trudno, to teraz wy panowie i panie w białych kołnierzykach macie problem.

 8. Po komentarzach co niektórych widac ze dominujacym kanałem w ich domach jest tvn,załozony nomen omen przez tajnych współpracownikow SB, niejakiego Wejcherta i Waltera ,te komentarze są wzorcowymi antypolskimi cytatami tej antypolskiej stacji,
  mózgi wyprane do białości , wiedza ujemna , mozemy to sprawdzić i są nieswiadomymi ofiarami zbrodni katynskich po kilkudziesieciu latach , ta moskiewska zbrodnia widac dała pozadane efekty.
  Szkoda na nich klawiatury …

 9. pytam tych komuchow, gdzie so dzieci z michałowa, gdzie jest cukier, gdzie jest wungiel, gdzie jest rtęć i gdzie uni majo rozum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *