REKLAMA

Dzień Kobiet i Mężczyzn u słuchaczy UTW w Końskich [wideo, zdjęcia]

W miniony wtorek salę koncertową Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich wypełnili słuchacze koneckiego Stowarzyszenia „Uniwersytet Trzeciego Wieku Aktywni”. Spotkanie seniorów odbyło się z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn, a całe wydarzenie prowadzone było w formie kabaretu „Starszych Panów Dwóch”.

REKLAMA

Zgromadzonych w „Egipcjance” przywitał dyrektor placówki Piotr Salata. Następnie rozpoczęła się część artystyczna prowadzona przez Henryka Kosierkiewicza i Grzegorza Maślaka, którzy wcielili się w rolę „Starszych Panów Dwóch” oraz prezentowali humorystyczne scenki.

O tym, kto występował na scenie „Egipcjanki” we wtorek opowiadała nam Jolanta Rydzewska, prezes UTW w Końskich –„Nasi dwaj studenci wcielili się w „Starszych Panów Dwóch” i w rytm ich piosenki prowadzą całą imprezę z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn, które wypadają w marcu. Zaproszonym gościem jest młody, śpiewający chłopak Olaf Młodziński. Wystąpi także nasz chór z Janem Bukładem na czele, który nam akompaniuje, wystąpi kabaret „Taka Paka”, który pokaże w trochę ironicznym świetle nasze przywary męsko-damskie” – opowiadała nam Jolanta Rydzewska.

REKLAMA

Podczas występów panowie rozdali paniom czerwone goździki życząc im wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet. Te jednak nie pozostały im dłużne i każdy z panów również otrzymał piękny kwiat wraz z najlepszymi życzeniami. Dla wszystkich obecnych przygotowany był również poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym przedstawiliśmy fragmenty występów.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *