REKLAMA

Dzień Kobiet na wesoło w Szkole Podstawowej w Królewcu

Bardzo artystyczny wymiar miał Dzień kobiet zorganizowany w Szkole Podstawowej w Królewcu. Nie zabrakło kabaretu, świetnej gry aktorskiej i popisów wokalnych. 

REKLAMA

We wstępie do obejrzenia spektakularnego  widowiska  z  okazji Dnia Kobiet zaprosiła dyrektor Szkoły Podstawowej w Królewcu Anna Cholewińska.  Specjalnie przygotowany program artystyczny pod kierunkiem Karola Mijasa, Agnieszki Nowackiej i Justyny Piekarskiej był piękną i obfitującą w niespodzianki dedykacją dla wszystkich pań i panienek. Dekorację wykonały: Justyna Piekarska i Helena Karbownik.

REKLAMA

W imieniu wszystkich mężczyzn życzenia złożyli  Karol Mijas oraz uczeń klasy ósmej Wiktor Dulewicz. Następnie hala zamieniła się w scenę kabaretową. Jeden dzień z życia rodzinnego zaprezentowali: Bartłomiej Dulewicz, Jan Szymkiewicz i Julia Wróbel, którzy doskonale odegrali role posłusznego syna, zestresowanego pantoflarza oraz kobiety sukcesu.

Kolejną atrakcją był występ solowy Igora Zroślaka z kl. VII, który śpiewająco wychwalał kobiety. Aplauz publiczności wywołał taniec synchroniczny w wodzie zaprezentowany przez ósmoklasistów w składzie: Wiktor Wychowaniec, Piotr Rejmak, Patryk Strycharczyk, Wiktor Kosma i Igora Janusa. Rolę asystentów odegrali: Michał Bugajski z klasy ósmej i nauczyciel Karol Mijas.

Chłopcy wykazali się nie tylko wspaniałą koordynacją ruchów, ale także odwagą i poczuciem humoru. Na zakończenie widzowie przenieśli się do telewizyjnego studia „TAŃCA z GWIAZDAMI”, a to sprawą piątoklasisty Wiktora Piekarskiego i jego partnerki Emilki. Na parkiecie królowała cha-cha, rumba i jive. Nasi mistrzowie tańca pokazali klasę! Wszyscy młodzi artyści otrzymali gromkie brawa, ponieważ dostarczyli wiele radości  nie tylko, wszystkim paniom i panienkom, ale całej społeczności szkolnej.

Panowie i chłopcy obdarowali  panie i dziewczęta kwiatami.  Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *