REKLAMA

Fenomenalny Smyków w B Klasie i słabiutka Tęcza w A Klasie

Najciekawszym wydarzeniem z punktu widzenia kibica z powiatu koneckiego w ostatnich meczach niższych lig było derbowe starcie Klubów Sportowych ze Smykowa oraz z Kamiennej Woli w B Klasie.

REKLAMA
Foto z meczu KS Smyków - KS Kamienna Wola (źrodło: KS Smyków)

Foto z meczu KS Smyków – KS Kamienna Wola (źrodło: KS Smyków)

Zdecydowanie lepszymi okazali się zawodnicy ze Smykowa, którzy ten jeden jedyny mecz rozgrywali na jesieni jako gospodarze. Przypomnijmy, że w tej gminie buduje się boisko i w związku z tym władze związku pozwoliły na to by smykowianie większość spotkań jesienią grali na wyjeździe.

Tym razem jednak KS Smyków był gospodarzem na obiekcie w Radoszycach. I to miejsce okazało się być bardzo szczęśliwym dla tej drużyny. Po golach Tomaszewskiego, Zbróga, Dulewicza (dwie bramki), Arabasza i Bednarczyka zespół ten pokonał Kamienną Wolę aż 6:0.

REKLAMA

Za tydzień ostatnia w tabeli Kamionka u siebie podejmie ULKS Łączną, a siódmy KS Smyków w Mniowie zmierzy się z Granatem Borki.

Natomiast w A Klasie żadna z naszych drużyn nie wygrała w ostatni weekend. Tęcza Gowarczów w Kielcach aż 6:1 przegrała z tamtejszą Politechniką, a jedynego gola dla ekipy z naszego powiatu zdobył Karol Chmielewski. Z kolei Radiatorsi Stąporków u siebie 2:2 zremisowali z Górnikiem Rykoszyn. Gole dla stąporkowian zdobyli: Karpiński oraz Rybicki.

Za tydzień derby! W niedzielę o 11.00 Tęcza u siebie podejmie Radiatorsów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *