REKLAMA

Ferie na koneckich obiektach sportowych [zdjęcia]

Ferie zimowe 2019 zgodnie z wyznaczonymi terminami rozpoczęły się w pierwszych województwach już 14 stycznia, w tym także w świętokrzyskiem. To dobra zabawa, a na obiektach ZOSiR Końskie także aktywny wypoczynek. Zorganizowano na nich szereg zajęć. 

REKLAMA

„Cieszymy się, że młodzież i wszyscy mieszkańcy naszego miasta mogli w ciekawy sposób spędzić swój wolny czas na obiektach podległych naszej jednostce. To zajęcia poświęcone piłce nożnej, piłce ręcznej, siatkówce oraz koszykówce” – mówi dyrektor Zarządu Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi Zbigniew Stańczyk i dodaje –„Lodowisko na ul. Południowej 5 – oczywiście kiedy warunki atmosferyczne nie płatają nam figli, cieszy się również sporym zainteresowaniem. Wstęp na lodowisko jest oczywiście bezpłatny.” – opowiada dyrektor Stańczyk.

REKLAMA

Należy podkreślić, że dzięki rodzicom i ich świadomości, dzieci zaczynają inaczej traktować aktywność fizyczną. Telewizor, czy komputer powoli schodzą na dalszy plan. Dzięki takiemu podejściu w koneckich sportowych półkoloniach wzięła udział pokaźna grupa dzieciaków. Trenerzy Bartek Gad (organizator półkolonii), Grzegorz Kądziela, Zbigniew Ślifierz, Arkadiusz Jarząb, Renata Gałązka – Skowron, czy Krzysztof Słonicki starali się by zajęcia na hali były ciekawe i toczyły się w duchu zdrowej rywalizacji z elementami fair play.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *