REKLAMA

Ferie z Domem Kultury dobiegły końca. Zobaczcie aktywności, jakie odbywały się online [wideo, zdjęcia]

Dobiegły końca ferie zimowe 2021 roku. Oznacza to także koniec „Ferii z Domem Kultury”, w ramach których w minionym tygodniu dla najmłodszych przygotowano wiele aktywności kulinarnych, artystycznych czy plastycznych. Przedstawiamy Państwu filmy, które przygotowali na ferie instruktorzy z Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich.

REKLAMA

W ramach kolejnych zajęć kulinarnych pod nazwą „Gotuj z Domem Kultury” Małgorzata Pasek i Urszula Nowicka przedstawiły przepis i przygotowały batony czekoladowe. Zachęcają także do wspólnego przygotowania ich razem z Domem Kultury w swoich domach! Wideo poniżej:

REKLAMA

Instruktorki odpowiedzialne za serię kulinarną zademonstrowały także najmłodszym jak przyszyć urwany guzik bez pomocy rodzica. Krok po kroku wyjaśniają co należy zrobić, by bezpiecznie i skutecznie wszyć go w nasze ubrania z powrotem. Wideo poniżej:

Pracownia plastyczna instruktorki Kamili Dobrowolskiej proponuje wykonanie pięknych laurek z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Instruktorka przedstawia różne techniki i sposoby wykonania takiej kartki okazyjnej, proponuje różne formy jej ozdabiania oraz wykończenia. Na pewno dziadkowie byliby wniebowzięci, gdyby dostali własnoręcznie wykonaną kartkę od swoich wnuków! Wideo poniżej:

Propozycją Anny Kopańskiej na ferie zimowe jest natomiast śmieszny sposób na pomalowanie twarzy, który zademonstrowała na Igorze Kopańskim. Wideo poniżej:

Warto dodać, że do MGDK Końskie nieustannie nadsyłane są zdjęcia prac młodych ceramików. Niektóre z nich przedstawiamy poniżej.

Zdjęcia (MGDK Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *