REKLAMA

Festyn ze szczepieniami i spisem powszechnym w niedzielę w Dziebałtowie

Niedzielne popołudnie warto spędzić w Dziebałtowie w gminie Końskie. O godzinie 14:00 wystartuje tam festyn z ogromną ilością atrakcji dla dzieci oraz dorosłych. Na placu festynowym będzie można także zaszczepić się przeciw covid-19 w specjalnym mobilnym punkcie, a także dokonać spisu powszechnego u obecnego na miejscu rachmistrza. 

REKLAMA

Początek festynu w niedzielę o godzinie 14:00 przy Remizie OSP Dziebałtów. W programie wiele atrakcji dla dzieci, poczęstunek dla wszystkich uczestników, pokazy strażackie oraz zabawa taneczna. Za smakowite jadło odpowiadać będą panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Dziebałtowie, a oprócz degustacji przygotowanej przez nie przewidziane jest także inne zaplecze gastronomiczne – w tym grill.

REKLAMA

Ważnym punktem imprezy będzie zabawa taneczna z zespołem „Woźniaki Band”. Wstęp na wydarzenie jest oczywiście wolny, a na placu festynowym będzie można zaszczepić się przeciw COVID-19, a także skorzystać z usług Rachmistrza i dokonać spisu w ramach Narodowego Spisu Powszechnego.

artykuł sponsorowany

REKLAMA

2 thoughts on “Festyn ze szczepieniami i spisem powszechnym w niedzielę w Dziebałtowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *