REKLAMA

Fotowoltaika i pompy ciepła. Najlepsze ceny, firma na miejscu! [WIDEO]

Firma Energy Point mieści się w Stąporkowie i jest lokalnym dostarczycielem energii odnawialnej do Twojego domu. W swojej ofercie ma fotowoltaikę oraz pompy ciepła w najlepszych cenach. Nigdzie nie znajdziesz korzystniejszej ceny za 1 KW wyprodukowanej energii. Kontakt: 570 708 300.

REKLAMA

Energy Point to część świetnie prosperującego przedsiębiorstwa Indual Sp. z o. o., które działa w dziedzinie automatyki przemysłowej od wielu lat. Twórcy gwarantują najwyższą jakość urządzeń w najlepszych cenach z profesjonalnym montażem. Energy Point to już tysiące wykonanych instalacji i setki zadowolonych klientów.

Co wyróżnia firmę na tle konkurencji? Energy Point dostarcza i montuje instalacje fotowoltaiczne, a także pompy ciepła w zdecydowanie najlepszych w regionie cenach, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości. Kolejny plus to w 100% darmowy audyt i wycena. Największym atutem jest jednak lokalizacja firmy – specjaliści z Energy Point są na stałe w województwie świętokrzyskim, w powiecie koneckim. To firma lokalna. Można z nimi kontaktować się w dowolnej chwili – zawsze doradzą, a w razie awarii bardzo szybko przyjadą na miejsce i wykonają konieczne naprawy.

REKLAMA

Energy Point pomaga przy przygotowaniu dokumentacji do Programu Mój Prąd, z którego każdy otrzymuje 5 tysięcy złotych dofinansowania na nową instalację fotowoltaiczną. Fachowcy z firmy wytłumaczą też działanie ulgi podatkowej 17% na tego typu inwestycje. Wszystkie instalacje mają 25-letnią gwarancję!

Zapraszamy do kontaktu z firmą: 
www.energypoint.com.pl
[email protected]
tel: +48 577 704 400 / +48 577 708 300

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *