REKLAMA

G.M.B.T MAGNUS SP. Z O.O poszukuje pracowników [wideo, zdjęcia]

Firma G.M.B.T MAGNUS SP. Z O.O z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje osób zainteresowanych stałą, pewną pracą w swojej siedzibie w Skórnicach, w gminie Fałków. CV prosimy przesyłać na adres email [email protected] lub zapraszamy do wizyty w naszej firmie i pozostawienia cv na recepcji. Bezpośredni kontakt w sprawie pracy: Piotr Nowak (Dyrektor Produkcji) – +48 663 756 006. Szczegóły możecie znaleźć także na firmowej stronie – TUTAJ

REKLAMA

Do pracy na stanowisku operator maszyn produkcyjnych poszukiwane są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Co ważne – to praca na stałe, a nie sezonowa. Firma gwarantuje bardzo dobre, stabilne warunki zatrudnienia. Marka Magnus to najwyższej jakości gilzy papierosowe i filtry produkowane przy zastosowaniu wysoko zaawansowanej technologii.

G.M.B.T MAGNUS SP. Z O.O dzięki zaawansowanym technologiom oraz nowoczesnym procesom produkcyjnym tworzy artykuły, które swoimi parametrami i jakością przewyższają przyjęte standardy. Obecnie poszukiwani są pracownicy na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych.

REKLAMA

G.M.B.T. MAGNUS Sp.z.o.o., 26-260 Skórnice, ul Julianowska 11 Tel: 44 777 00 30
Adres strony internetowej: http://magnustobacco.com
Facebook: https://www.facebook.com/MagnusTobaccoPL

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *