REKLAMA

Mnóstwo atrakcji w Dniu Dziecka w Baryczy [zdjęcia]

We wtorek w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Baryczy odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Na podopiecznych placówki czekało mnóstwo atrakcji.

REKLAMA

„Radość dzieci była tym większa, że przed rokiem podobne wydarzenie nie miało szans się odbyć z uwagi na obostrzenia sanitarne. Konkursy, zabawy, poczęstunek, dobra muzyka i słoneczna pogoda sprawiły, że uczniowie w tym dniu mieli okazję oderwać się od zajęć edukacyjnych i miło spędzić czas” – mówi dyrektor SOSW w Baryczy Jan Słuszniak.

REKLAMA

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, m.in. gokarty, jazdę konno, dmuchany zamek, konkurs w puszczaniu baniek mydlanych czy zawody w przeciąganiu liny. Uczestnicy konkurencji otrzymali nagrody i upominki, bo tego dnia wszyscy byli wygrani. Kosz ze słodyczami wręczył również starosta konecki Grzegorz Piec i złożył dzieciom życzenia.

Dzień Dziecka był także okazją do rozdania nagród laureatom zorganizowanego konkursu plastycznego pt. „Wiersze, opowiadania do czytania uczestniczącego z wykorzystaniem symboli AAC”. Nagrody wręczyli: starosta konecki Grzegorz Piec oraz dyrektor SOSW w Baryczy Jan Słuszniak.

W plenerowym święcie uczestniczyli m.in.: naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Końskich Krzysztof Stachera, naczelnik Wydziału Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego w Końskich Marian Wikiera oraz przewodnicząca Rady Rodziców przy SOSW w Baryczy Anna Franaszczyk.

Zdjęcia SOSW w Baryczy:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *