REKLAMA

Gowarczów: Trwa konkurs dla sołectw. Stwórzcie film, wygrajcie nagrody

Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie zaprasza do udziału w IV Turnieju Sołectw. Konkurs polega na stworzeniu krótkiego filmu promującego walory danego sołectwa. Prace należy składać w siedzibie Centrum Kultury osobiście bądź mailowo na adres [email protected] do piątku 13 sierpnia.

REKLAMA

Czas trwania filmu ma być nie dłuższy niż 5 minut. Może on powstać za pomocą dowolnego urządzenia i w dowolnej technice. Oceniana będzie oryginalność i kreatywność dzieł, które mają przyciągnąć uwagę odbiorcy i ukazać walory sołectwa na tle gminy Gowarczów.

REKLAMA

Konkurs trwa do piątku 13 sierpnia, a jego rozstrzygnięcie oraz rozdanie nagród odbędzie się podczas wydarzenia plenerowego organizowanego w niedzielę 15 sierpnia przy Szkole Podstawowej w Gowarczowie.

Każde sołectwo do konkursu może zgłosić jeden filmik, w puli nagród jest 1500 złotych.

Prace należy składać osobiście na nośniku CD, DVD lub na pendrive w Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie lub przesłać drogą mailową na adres [email protected] z dopiskiem „IV TURNIEJ SOŁECTW” do dnia 13 sierpnia, wraz z wypełnionymi załącznikami nr 1 i 2.

Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszenia i wszelkimi, niezbędnymi załącznikami dostępny jest TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *