REKLAMA

II LO bawiło się by pomagać. Za nami bal w Markizie [fotorelacja]

Stowarzyszenie na rzecz II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie już po raz kolejny zorganizowało bal charytatywny. Odbył się on w minioną sobotę w Markizie. Tym razem jednak w porównaniu do poprzednich edycji uzbierana suma zostanie przeznaczona nie tylko na podopiecznych II LO, ale także dla uzdolnionych uczniów innych szkół.

REKLAMA

„Pierwszy cel, jaki założyliśmy sobie, to są stypendia dla uczniów uzdolnionych w różnych kategoriach, ale też dla uczniów uzdolnionych w zawodzie, czyli wychodzimy poza liceum i fundujemy stypendium dla uczniów szkoły zawodowej. Drugi cel to pomoc materialna dla młodzieży, która potrzebuje akurat w danym momencie pomocy i pomoc szkole, czyli doposażenie różnych pracowni, w zależności od potrzeb szkoły” – mówiła nam dyrektor II LO Beata Salata.

REKLAMA

Beata Salata przywitała zgromadzonych gości, a następnie wszyscy mogli podziwiać program artystyczny uczniów z „Nowego Ogólniaka”. Były to między innymi układy taneczne oraz utwory grane na wiolonczeli. Na balu miała miejsce także licytacja przeróżnych rzeczy, takich jak oryginalne wino mszalne, koszulki sportowców z podpisami, książki z autografami autorów czy obrazy malowane przez uczniów z różnych szkół.

Już niedługo przygotujemy dla Państwa wideorelację z tego wydarzenia.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *