REKLAMA

‚II Wieże’ Hooka na 13. miejscu w notowaniu AntyRadia. Głosujemy dalej!

Konecko-kielecki zespół rockowy „Hook” ze swoim utworem „II Wieże” uplasował się na 13. pozycji notowania Turbo Top AntyRadia. Pomóżmy muzykom piąć się jeszcze wyżej w notowaniu – TUTAJ.

REKLAMA

13. pozycja utworu konecko-kieleckiego zespołu w notowaniu, w którym pojawiają się także utwory takich zespołów jak Bring Me The Horizon, Metallica, Kazik, Luxtorpeda, Deep Purple czy Marilyn Manson już jest dużym osiągnięciem, jednak dzięki Wam „II Wieże” mają szansę piąć się jeszcze wyżej! Nie zwlekajcie i zagłosujcie na „Hook” TUTAJ.

Utwór nawiązuje do tragedii, jaka miała miejsce w 2001 roku – ataku terrorystycznego na World Trade Center –„II Wieże mówią o jednym z najważniejszych dla generacji dzisiejszych 30 – i 40 – latków przeżyciu pokoleniowym, jakim był bez wątpienia atak na WTC. To właśnie wtedy, w atmosferze niepewności, strachu i niedowierzania, przestaliśmy patrzeć na świat przez różowe okulary. Utwór odwołuje się do tych pamiętnych wydarzeń i towarzyszących im odczuć, stanowiąc zarazem diagnozę współczesnego świata, który dawno już przestał być bezpiecznym i przyjaznym miejscem do życia. Tekst, choć napisany na gorąco w 2001 roku, nic nie stracił na aktualności” – informuje zespół w opisie utworu w portalu YouTube.

REKLAMA

Przypominamy, że skład konecko-kieleckiej formacji stanowią: Mateusz Salata – gitara rytmiczna i wokal, Paweł Okła – gitara prowadząca i wokal, Marcin Padusiński – gitara basowa i Bartek Adamczyk – perkusja. „Hook” wydał już dwie płyty z autorskimi utworami – „Bunt” oraz „Próchno”.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *