REKLAMA

Jak będzie funkcjonować nowe kino w Końskich? [wideo, zdjęcia]

Już w środę 14 lutego oficjalnie rusza kino Pegaz w Końskich. Do samego otwarcia trwać będą ostatnie prace, które mają zapewnić widzom najlepsze wrażenia z seansów. Wiemy już jak będzie ono funkcjonować.

REKLAMA

Bilety można nabyć różnymi drogami. Poprzez serwis internetowy Biletyna, specjalną aplikację lub stacjonarnie przed seansem. O cenach i zasadach przyznawania ulg opowiedziała nam Katarzyna Zasacka, kierowniczka kina:

– „Ceny są już ustalone, jest to 19 zł za bilet normalny i 17 zł za bilet ulgowy. Zaczynamy już w środę, pierwsze seanse odbędą się 14 lutego w Walentynki. Bilet ulgowy jest standardowo dla dzieci do 12 lat, młodzieży szkolnej, seniorów z kartą seniora, dla osób niepełnosprawnych. Wszystko to jest zamieszczone w regulaminie kina, więc tam można się z tym zapoznać”

REKLAMA

Na ten moment do Pegaza możemy się wybrać w środy, piątki, soboty i niedziele. Zapytaliśmy kierowniczkę kina, czy dni seansów mogą się zmienić:

– „Prawdopodobnie od marca będzie zmiana. Natomiast w tej chwili dostosowaliśmy repertuar też pod ferie i ponieważ mamy te seanse dla dzieci w środy i piątki rano, dlatego akurat te dni na ten moment objęliśmy”

Bilety na najbliższe dni zniknęły niemal natychmiast. Zainteresowanie przerosło nawet oczekiwania zarządców kina. Zapytaliśmy o to, czy obejrzymy w nim najnowsze premiery, czy jednak trzeba będzie na nie nieco poczekać.

– „Z premierami będzie tak, że będą się pojawiać. Natomiast ponieważ ogranicza nas troszkę wielkość sali i wymagania dystrybutorów, więc niestety nie wszystkie premiery mogą wejść w danym miesiącu, natomiast będziemy ten repertuar uzupełniać” – odpowiedziała Zasacka.

Już od początku razem z kinem działać będzie bufet, w którym zaopatrzyć się można w popcorn, coś do picia i inne przekąski. Do zobaczenia na pierwszym seansie!

Zdjęcia (P. Malinowski):

REKLAMA

9 thoughts on “Jak będzie funkcjonować nowe kino w Końskich? [wideo, zdjęcia]

 1. robert pisze:

  Gdzie byla oferta pracy na kierownika kina ??? I powtorze reszte pytan..a tak z ciekawości orientuje się ktoś bo np pewnie tam byli są potrzebni jacyś ludzie do pracy ? Czy na ten moment są to osoby przeniesione nie wiem z urzędu miasta czy nowo zatrudnione a jak nowo to gdzie takie oferty pracy się pojawiły? Tak samo gdzie pojawiają się oferty pracy np z urzędów miasta starostwa i im podległych państwowych urzędów itd bo na stronie urzędu pracy to chyba jeszcze nigdy nie widziałem ? Czy może ogłaszane są tylko na stronach jednostek które akurat potrzebują? ….A może tylko między swoimi rozdawane….

  • reda pisze:

   skoro masz wiedze o nieprawidłowościach to dlaczego nie zawiadomisz prokuratury?
   natomiast jeżeli to tylko pytania to chyba w złym miejscu zadane

 2. M... moje moje miasto... pisze:

  Proszę o wyjaśnienie czy mamy kino z możliwością 3D jak było zapowiadane i dlaczego nie zrobiono przynajmniej sali na 100miejsc jak również zapowiadano, skąd te okrojenie w sytuacji gdy mieszkańcy byli pozbawieni tego rodzaju kultury przez kilkanaścue lat i sami państwo twierdzą że już brakuje miejsc bo zostały wykupione… a było oczywistym, że wykluczenie kulturowe przeszłości to głód dla teraźniejszości…

 3. losiu pisze:

  Jeszcze kino nie ruszyło a już się zaczyna🤦‍♂️😂😂😂temu źle bo za małe tamtemu bo nie wiadomo kto tam pracuje …ja Cię kręcę pan Bóg by przy was na fotelu Burmistrza może ze 2 dni wytrzymał …a gdzie tam przesadziłem 🤭😎

 4. Tom pisze:

  Robert te stanowiska obejmuje się po znajomości. Władza dba o twoje interesy i nie wydaje twojej kasy na niepotrzebne ogłoszenia. Mało tego stanowiska są tworzone pod znajomych a nie szuka się znajomych na stanowiska. Słuszną linie ma naszą władza😁

 5. Tom pisze:

  M.. moje miasto – jak założysz okulary 3d to zobaczysz tam dużą salę na 100 osób 🤪😁😭

 6. Tom pisze:

  Niesamowicie odkrywcza wypowiedź godna kierowniczego stanowiska:

  Z premierami będzie tak, że będą się pojawiać.

  Ciekawe co na to twórcy tych premier😁 ta informacja mogła by ich zabić🤪

  Natomiast ponieważ ogranicza nas troszkę wielkość sali i wymagania dystrybutorów,

  Niesamowite odkrycie szkoda że nikt nie wiedział o tym wcześniej. 😆

  więc niestety nie wszystkie premiery mogą wejść w danym miesiącu, natomiast będziemy ten repertuar uzupełniać”

  Mimo wszystko trzymam kciuki i polecam https://dkkonskie.pl/kino/

 7. Adam pisze:

  Jak sobie otworzycie swoje prywatne kina to zrobicie sale na 300 lub 200 osób , łatwo czyimś zarządzać choc to miejskue , tylko TEORETYCZNIE .
  A jak ta sala będzie tylko po pierwszym boomie , za kilka miesięcy tylko w połowie zapełniona?
  A jak macie zastrzeżenia że coś nie jest tak to zgłoście do prokuratury …. mądrale od siedmiu boleści.
  Nic się nie podoba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *