REKLAMA

Jarosław Komisarski poprowadzi Neptuna Końskie!

Doskonale znany w koneckim środowisku piłkarskim Jarosław Komisarski w nadchodzącym sezonie będzie pierwszym trenerem Neptuna Końskie. Wiemy też, że oprócz Bartosza Malinowskiego wszyscy piłkarze koneckiego klubu podpisali deklarację dotyczącą dalszej współpracy z zespołem

REKLAMA

Jarosław Komisarski na stanowisku trenera Neptuna zastąpi Waldemara Szpiegę.

Neptun Końskie w ubiegłym tygodniu poinformował o rozstaniu się z trenerem Waldemarem Szpiegą. Przyczyną była trudna sytuacja finansowa związana z koronawirusem. Dzisiaj dotarły do nas informacje, że nowym szkoleniowcem koneckiego klubu zostanie Jarosław Komisarski.

REKLAMA

Komisarski przez wiele sezonów występował jako stoper w MKS Końskie. Od lat jest też związany z konecką edukacją – pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego w dawnym Gimnazjum nr 2, obecnie uczy w Zespole Szkół Pondapodstawowych nr 3 w Końskich.
Nigdy też nie rozstał się z lokalnym futbolem. Po zakończeniu kariery zawodniczej był trenerem juniorów starszych Neptuna, następnie przez kilka sezonów pracował jako główny szkoleniowiec Partyzanta Radoszyce. Ostatnio był trenerem Kasztelana Żarnów (klasa A, województwo łódzkie).

„W nowym sezonie Neptuna prawdopodobnie nie czeka rewolucja kadrowa – oprócz Bartosza Malinowskiego wszyscy piłkarze koneckiego klubu podpisali deklarację dotyczącą dalszej współpracy z zespołem” – mówi nam Dariusz Sapieja, sekretarz Zarządu Neptuna Końskie.

Jarosław Komisarski ma 45 lat, jest żonaty i ma syna Patryka. Ukończył AWF w Białej Podlaskiej.

Z trenerem Komisarskim postaramy się w najbliższych dniach porozmawiać.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *