REKLAMA

Już dziś o 20 wirtualna podróż do Chicago z MGDK Końskie [zdjęcia]

Premiera trzeciego odcinka „Turystycznego Alfabetu Marzeny Kądzieli. C jak Chicago” odbędzie się już dziś o godzinie 20 na facebookowej stronie Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich.

REKLAMA

Czym jest słynna „fasolka” w Millenium Park? Czyje wizerunki zobaczymy na fontannach w kształcie słupów? Co dostrzeżemy ze szklanej klatki zawieszonej na 103 piętrze wieżowca Willis Tower? Jaki jest ulubiony przysmak mieszkańców miasta? O tym dowiemy się w trzecim odcinku „Turystycznego Alfabetu Marzeny Kądzieli. C jak… Chicago”. Podróżniczka pokaże nam swoje zdjęcia z metropolii, którą zamieszkuje bardzo liczna grupa naszych rodaków.

REKLAMA

To trzeci odcinek cyklu, po „A jak Andaluzja” i „B jak Buenos Aires”, w którym Marzena Kądziela dzieli się z internautami swoimi wspomnieniami i fotografiami z najciekawszych dla niej miejsc na świecie. Cykl powstał zamiast muzyczno-podróżniczych spotkań na żywo w Miejsko-Gminnym Domu Kultury, gdzie podróżniczka przybliżała widowni dalekie kraje, opowiadała o muzyce, zwyczajach i upodobaniach mieszkańców, a artyści związani z MGDK Końskie pod muzyczną opieką Romana Cieślaka prezentowali tamtejszą muzykę. W czasach epidemii spotkania te zostały przeniesione do internetu.

Zdjęcia (Marzena Kądziela):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *