REKLAMA

Kandydaci z KW Szczęść Boże dziękują za głos i komentują wybory

Do naszej redakcji dotarł list od startujących w wyborach parlamentarnych kandydatów z komitetu „Szczęść Boże” Grzegorza Brauna. Panowie Milczuszek i Deszczyński ubolewają, że Konecczyzna nie będzie miała swojego reprezentanta w Parlamencie, ale i cieszą się z porażki Lewicy.

REKLAMA
Koneccy działacze "Szczęść Boże!" rezygnują z realnej walki w wyborach.

Koneccy działacze „Szczęść Boże!” rezygnują z realnej walki w wyborach.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią całości listu. Przypomnijmy, że Robert Deszczyński i Damian Milczuszek są we władzach regionalnych, świętokrzyskich struktur Kongresu Nowej Prawicy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ostatnich tygodniach w pomoc kandydatom startującym z list KWW Grzegorza Brauna „SB”, a przede wszystkim tym, którzy obdarzyli nas zaufaniem i 25 października br. oddali na nas głos, bądź na partię KW KORWiN. Wyniki jakie uzyskały wszystkie ugrupowania Wolnościowe i Narodowe nie pozwalają na to, aby te środowiska miały znaczący wpływ na obecną scenę polityczną, jednakże mogliśmy zaobserwować pozytywne zjawisko jakim jest nieznaczne przesunięcie się nastrojów naszego narodu w „prawą” stronę .Wynikiem tego jest brak w parlamencie postkomunistycznej Lewicy, dla której naszym zdaniem miejsce jest na „śmietniku historii” a nie w Polskim Sejmie. Brak takich osób jak p.Palikot, p.Nowacka, p.Miller, p. Senyszyn czy ich bliskich współpracowników, spowoduje, że być może w Sejmie będą poruszane tematy istotne dla przyszłości naszej Ojczyzny jak i takie, które realnie będą miały wpływ na nasze życie a nie jałowe dyskusje o krzyżach w urzędach i szkołach, dżender, związkach partnerskich, adopcjach przez pary homoseksualne, czy też przepychaniu ustaw o uzgodnieniu płci.

REKLAMA

Niestety, po raz kolejny Konecczyzna nie będzie miała swojego reprezentanta w parlamencie, nad czym ubolewamy, ponieważ wyznając zasadę Nihil Novi Sine Communi Consensu (nic o nas bez nas), uważamy, że nikt tak nie zrozumie potrzeb regionu i jego mieszkańców jak osoba ,dla której Konecczyzna stała się miejscem wytężonej pracy społecznej.

Gratulujemy KW Prawa i Sprawiedliwości zwycięstwa w woj. Świętokrzyskim.

Największym sukcesem Kongresu Nowej Prawicy w mijających wyborach jest to ,iż wieloletni propagator idei konserwatywno-liberalnej, mec. Jacek Wilk uzyskał ogromny kredyt zaufania, uzyskując mandat posła na Sejm VIII kadencji. Serdecznie gratulujemy i życzymy wszelkich sukcesów zawodowych.

Raz jeszcze dziękujemy za wsparcie i zaufanie, którym Państwo nas obdarzyli, co motywuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Z poważaniem,

Prezes Regionu Świętokrzyskiego KNP Robert Deszczyński

Prezes Oddziału Koneckiego KNP Damian Milczuszek

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *