REKLAMA

Katarzyna Sorn nie jest już dyrektorem MGOKiS Stąporków

Katarzyna Sorn, będąca przez 13 lat dyrektorką Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie, odeszła ze swojej funkcji. Tymczasowo obowiązki dyrektora będzie na jej miejsce pełnić pracownica jednostki kultury Joanna Boruń.

REKLAMA

Katarzyna Sorn

W środę Katarzyna Sorn poinformowała w mediach społecznościowych, że z dniem 16 stycznia 2023 roku zakończyła pracę jako dyrektor stąporkowskiej placówki kultury.

REKLAMA

– „W związku z zakończeniem mojej pracy na stanowisku dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie (21.01.2010-16.01.2023) pragnę złożyć podziękowania Wszystkim, z którymi dane mi było współpracować i współtworzyć działalność kulturalną na przestrzeni prawie trzynastu lat, w tym twórcom, i tym, których podczas tej pracy spotkałam. Ponieważ moim priorytetem było bezpieczeństwo, doceniam ten czas bezpiecznych imprez dla uczestników kultury. Doceniam ten czas wyjątkowych ludzi i spotkań z nimi. […] Ta praca i poznanie wielu wspaniałych ludzi było dla mnie ważnym okresem w moim życiu. Zamykam ten rozdział z nadzieją na spotkania z Państwem w innych okolicznościach” – pisała na Facebooku Sorn (pisownia oryginalna).

W swoim wpisie była już dyrektorka MGOKiS Stąporków podsumowała wieloletnie działania, jakie podejmowała w celu rozwoju kultury w gminie. Za ten wkład podziękowała jej burmistrz Dorota Łukomska.

– „Szanowna Pani Dyrektor, Droga Kasiu, to był wspaniały czas dla rozwoju kultury, pięknych tradycji, czas kiedy ziemia stąporkowska, dzięki Tobie Kasiu i współpracownikom z MGOKiS zrodziła wiele artystycznych talentów.
Ze smutkiem przyjmuję Twoją Kasiu decyzję, szanując ją i ufając na dalszą współpracę w obszarach gdzie jesteś najlepszą z najlepszych. Za wszystko dziękuję i jestem przekonana, że jeszcze wiele projektów przed nami Droga Pani Dyrektor.
Pozdrawiam serdecznie!”
– napisała na swoim profilu Łukomska (pisownia oryginalna).

Wiele osób wyraziło wdzięczność wobec Katarzyny Sorn w komentarzach pod jej wpisem. To dowodzi, że mieszkańcy gminy Stąporków zauważyli pozytywny wpływ tej dyrektorki na region.

Tymczasowo obowiązki dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie przejęła Joanna Boruń, prezes Stowarzyszenia Przylądek Młodej Sztuki.

REKLAMA

2 thoughts on “Katarzyna Sorn nie jest już dyrektorem MGOKiS Stąporków

  1. jacek pisze:

    Może szemrane firmy przestaną wydzwaniać z zaproszeniami na prezentacje..

  2. Krystyna Gębska pisze:

    Wszystkiego dobrego Pani Katarzyno a my czekamy na dobrą zmianę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *