REKLAMA

KGW 'Pod Dębami’ zaprasza na festyn do Pomykowa

Na festyn zorganizowany w ramach Narodowego Programu Szczepień zaprasza Koło Gospodyń Wiejskich „Pod Dębami” Piła – Szabelnia. Wydarzenie odbędzie się już w sobotę 11 września na placu przy Szkole Podstawowej w Pomykowie. Na przybyłych czeka mnóstwo atrakcji! 

REKLAMA

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00 i podobnie jak na innych festyn tworzonych w ramach Narodowego Programu Szczepień na miejscu funkcjonować będzie mobilny punkt szczepień. Pierwsze pięć osób, które zdecyduje się przyjąć preparat przeciw COVID-19 otrzyma darmowy pulsoksymetr, dla wszystkich pozostałych zaszczepionych tego dnia przewidziane są różne niespodzianki i upominki.  Początek festynu na placu przy Szkole Podstawowej w Pomykowie w sobotę 11 września o godzinie 14:00. Impreza potrwa do 22:00. 

REKLAMA

Co w programie? Przewidziano oprawę muzyczną, a wieczorem także zabawę taneczną. Wcześniej przybyli mogą liczyć na występy artystyczne, konkursy dla dzieci i dorosłych, czy pokaz rękodzieła. Starsi będą mogli relaksować się w strefie gastronomicznej, czy próbować wyrobów gospodyń wiejskich. Dla dzieci także utworzona zostanie specjalna strefa z animacjami, czy dmuchańcami. Serdecznie zapraszamy!

/ogłoszenie płatne/ 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *