REKLAMA

Kolejna śmierć na krzyżówkach rudzkich! Nie żyją dwie osoby! [zdjęcia]

9-letnie dziecko oraz 33-letnia kobieta nie żyją po kolejnym wypadku na krzyżówkach rudzkich. Na skrzyżowaniu dróg krajowych 74 oraz 42 zderzyły się ze sobą ciężarówka marki scania i samochód osobowy kia. Zdarzenie miało miejsce około 2:00 w nocy. 

REKLAMA

„Około godziny 2:00 miało miejsce kolejne w tym miesiącu tragiczne zdarzenie na skrzyżowaniu drogi krajowej 74 i 42 w miejscowości Ruda Maleniecka. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że drogą krajową 42 od Końskich jechała ciężarówka scania, którą kierował trzeźwy 24-latek z powiatu skarżyskiego. Kierowca wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym drogą krajową 74 pojeździe kia, w którym podróżowała czteroosobowa rodzina z powiatu łańcuckiego: 33-letni kierowca, jego 33-letnia żona oraz dwoje dzieci w wieku 5 i 9 lat. W wyniku zderzenia się pojazdów dwie osoby w pojeździe kia poniosły śmierć na miejscu – kobieta oraz starsze dziecko. Kierowca oraz 5-letnie dziecko zostali zabrani do szpitala w Kielcach. Dziecko pozostało na oddziale chirurgicznym, ojciec nie odniósł większych obrażeń” – relacjonuje sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Na miejscu ciągle trwają ustalenia przyczyn tej wielkiej tragedii – pracuje tam między innymi prokurator. Według informacji przekazywanych przez służby utrudnienia na skrzyżowaniu dróg krajowych 42 i 74 mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Policja wyznaczyła objazdy – między innymi przez Żarnów i Sielpię. Więcej informacji wkrótce.

Przypomnijmy, że 12 lipca na tym skrzyżowaniu doszło do innego śmiertelnego wypadku. Wtedy zginęły dwie osoby – więcej o tym TUTAJ.

Zdjęcia (OSP Ruda Maleniecka, Koneckie Patrole):

 

REKLAMA

4 thoughts on “Kolejna śmierć na krzyżówkach rudzkich! Nie żyją dwie osoby! [zdjęcia]

  1. Ile jeszcze musi zginąć ludzi żeby w końcu przebudowano to skrzyżowanie….. Czemu nie można tam wybudować bezpiecznego ronda?

  2. Wystarczy zamontować Światła! Ale niby kto miały to zrobić… Końskie? Radoszyce? te gminy to porażka zarządzania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *