REKLAMA

Kolejna ‚Zagadka Tygodnia’ Domu Kultury w Końskich. Zapraszamy do zabawy! [wideo]

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich opublikował dziś kolejny odcinek „Zagadki Tygodnia”. Prezentujemy go Państwu poniżej. Odpowiedzi możecie przesyłać na adres email [email protected]

REKLAMA

Są prostokątne, są kwadratowe, ale mają różne kształty. Mogą być białe, ale mają różne kolory. Ludzie mają paranoję na ich punkcie przed świętami – brzmi zagadka tygodnia.

Zagadkę z poprzedniego tygodnia wygrał pan Arkadiusz z Końskich. Poprawną odpowiedzią była żarówka (przypominamy zagadkę TUTAJ). Gratulujemy!

REKLAMA

O inicjatywie:

Każdego poniedziałku pracownik Domu Kultury w Końskich zadaje internautom śledzącym fanpage placówki zagadkę. Na udzielenie poprawnej odpowiedzi jest czas do środy. Można to zrobić wysyłając email na adres [email protected]. Jeśli mimo to do Domu Kultury nie wpłynie prawidłowa odpowiedź, czas na jej udzielenie zostanie przedłużony.

Dla tego, kto jako pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi w konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ogłoszenie rozwiązania zagadki następuje wraz z premierą kolejnego odcinka.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *