REKLAMA

Kończą się prace nad drugim etapem krytej trybuny na stadionie Neptuna [wideo, zdjęcia]

Ku końcowi zbliżają się prace nad drugim segmentem krytej trybuny na stadionie Neptuna Końskie przy ulicy Sportowej. Segment powstaje w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego Końskich na 2019 rok.

REKLAMA

Kwota budowy opiewa na około 100 tysięcy złotych. Pierwsza część trybuny powstała w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego Końskich na 2018 rok. Przypominamy, że przewidziane jest powstanie czterech takich segmentów, a na każdym z nich znajdować się ma po 111 siedzisk.

Druga część trybuny jest w tej chwili na ukończeniu. Jest ona budowana dzięki wielkiemu zaangażowaniu społeczności związanej z klubem sportowym Neptun Końskie. To głosy kibiców i przyjaciół drużyny pozwoliły na znalezienie się tego projektu wśród zwycięskich w Budżecie Obywatelskim 2019. Przypomnijmy, że projekt zdobył 1366 głosów.

REKLAMA

Za realizację drugiego etapu prac nad krytą trybuną odpowiedzialna jest firma Usługi Remontowo-Budowlane „BOCHEN”, która wykonywała również pierwszy etap.

Neptun Końskie po rundzie jesiennej zajmuje 9. miejsce w tabeli. Najbliższe tygodnie nasi zawodnicy spędzą na przygotowaniach, podczas których zostanie rozegranych osiem sparingów. Daty spotkań możecie zobaczyć TUTAJ. Wszystkie mecze zostaną rozegrane na stadionie OSiR przy ulicy Olimpijskiej.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *