REKLAMA

Wyjazd do warszawskiego teatru na ‚Marię Callas’ z Agencją MjM!

Agencja Artystyczna MjM wspólnie z Pracownią Artystyczno-Ludową w Końskich zapraszają w niedzielę 19 stycznia na Zimowy Wieczór w Och-Teatrze w Warzawie na znakomitej sztuce „Maria Callas. Master Class”. W rolę główną wcieli się Krystyna Janda. 

REKLAMA

Fot. Och-Teatr

Powrót Callas. Po latach, po wielu nowych opracowaniach jej życia, setkach materiałów zamieszonych przez ostatnie 20 lat, wywiadów i filmów na youtube, po dwóch biograficznych filmach kinowych i kilku telewizyjnych, nowa interpretacja niezwykłego tekstu teatralnego Terrence’a McNally’ego „Maria Callas. Master Class”.

Reżyserem sztuki jest Andrzej Domalik, w roli Marii Callas Krystyna Janda. To wielokrotnie nagradzany, grany na całym świecie tekst. O miłości do sztuki oraz muzyki. Dowodzi tezy, że życie bez sztuki nie ma sensu. Że sztuka potrafi sprawić, że wszystko, nawet codzienność, nabiera bogactwa i wartości. Opowieść o artystce, która sztuce oddała wszystko. Sztuce, która uczyniła ją szczęśliwą i podziwianą, a jednocześnie – samotną i zawiedzioną życiem. Wielka opowieść o pracy, warsztacie i relacji artysty z publicznością.

REKLAMA

Obsada:
Krystyna Janda, Agnieszka Adamczak/Marta Wągrocka, Anna Patrys/Jolanta Wagner, Rafał Bartmiński/Tadeusz Szlenkier/Mateusz Zajdel, Mateusz Dębski, Michał Zieliński.

Wyjazd z Końskich w niedzielę 19 stycznia o godzinie 13:00 z przystanku autobusowego przy ulicy ks. Granata. Czas wolny w Och Cafe. Spektakl rozpoczyna się o 17:00 i trwa 150 minut. W trakcie seansu jest jedna przerwa. Powrót do Końskich został przewidziany na godzinę 23:00.

Koszt wycieczki to 190 złotych. Wlicza się w to: transport wygodnym busem, bilet na spektakl (miejsca w rzędzie 6.), ubezpieczenie NNW. Szczegóły/Rezerwacje tel. 669 636 293. Płatność do 7 dni od przyjętej rezerwacji. Płatności można dokonać również w Pracowni Artystyczno-Ludowej w Końskich przy ul. Pocztowej 2 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00, oraz w soboty w godz. 9.00-13.00.

O miejscach na widowni decyduje kolejność opłacenia rezerwacji.

Płatność na konto MjM o numerze rachunku: 74 1020 5558 0000 8602 3334 8574.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *