Koneccy karatecy wrócili ze Szwajcarii z medalami! [zdjęcia]

30 kwietnia w szwajcarskim miasteczku Stans odbyła się kolejna już edycja prestiżowego turnieju dla najmłodszych zawodników Swiss-Open Juniors 2016. Na sportowej imprezie nie zabrakło reprezentantów Koneckiego Klubu Karate Kyokushin.

Konecki Klub Karate Kyokushin w Szwajcarii 7

Mateusz Garbacz ze swoimi podopiecznymi.

W zawodach wzięło udział około 300 zawodników z 15 krajów. Konecki klub reprezentowało 4 zawodników – Oliwia Małecka, Olgierd Kozielski, Oliwia Tatar i Paulina Dróżdż. Paweł Zbroszczyk sędziował podczas turnieju, opiekunem grupy był Mateusz Garbacz.
Konecka ekipa nie wróciła do domu z pustymi rękoma. Trójka z nich stanęła w swoich kategoriach na trzech różnych stopniach podium:
Oliwia Małecka zdobyła 1 miejsce, Olgierd Kozielski – 2 miejsce, natomiast Oliwia Tatar uplasowała się na najniższym stopniu podium. Nieco mniej szczęścia miała Paulina Dróżdż, której nie udało się wejść do strefy medalowej.