REKLAMA

Polecamy Konecki Serwis Komputerów UPCOMP

Potrzebujesz pomocy z komputerem lub innym użytkowym lub domowym sprzętem elektronicznym? UPCOMP to rozwiązanie dla Ciebie! Jest to konecki serwis komputerowy, w którym naprawisz lub skonfigurujesz swój hardware. Możesz też skorzystać z oferty sklepu.

REKLAMA

UPCOMP to tani i profesjonalny serwis komputerów i nie tylko, który istnieje na rynku od 2015 roku. Miła obsługa chętnie pomoże Ci z każdym problemem związanym z elektroniką użytkową i domową. Serwis oferuje naprawę komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, drukarek, montaż , konfigurację oraz instalację systemów cctv i monitoringu, alarmów i sieci komputerowych, a od niedawna zajmuje się też naprawianiem projektorów! Wszelkie prace przeprowadzane są na miejscu, UPCOMP nie wysyła sprzętu do innych serwisów. To, co jest warte podkreślenia to, że diagnoza i wycena napraw jest całkowicie DARMOWA!

REKLAMA

Ale to nie wszystko. Tutaj możecie Państwo też zakupić akcesoria komputerowe, jednostki centralne i laptopy. Jest też możliwość dokonania zakupu na raty. Warto skorzystać z szerokiego asortymentu elektroniki oferowanej przez serwis. Zapoznać się z ofertą koneckiego UPCOMP można na ich stronie internetowej.

Poniżej znajdą Państwo kontakt do firmy:

UPcomp Michał Gajda
Południowa 136
26-200 Końskie
tel. 883-515-548 i 609-442-931
email: [email protected]

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *