REKLAMA

Koniec jesieni w IV Lidze! Neptun pewnie zwycięża

Z doskonałej strony w ostatnim meczu rundy jesiennej zaprezentowali się piłkarze MKS Neptun Końskie! Nasi zawodnicy pewnie zwyciężyli na wyjeździe ze Spartą Kazimierza Wielka i przezimują na 10 miejscu w lidze.

REKLAMA

Foto: archiwum tkn24.pl

Żółto-niebiescy do Kazimierzy wyruszyli po serii kilku meczów bez porażki. Byli faworytem tej potyczki, bo Sparta to zespół znajdujący się w strefie spadkowej. I po prostu odbyli swój „kolejny dzień w biurze” i zrobili to co do nich należało. Po dwóch golach Pawła Markowicza i jednym trafieniu Jakuba Banasika nasz zespół zwyciężył 3:1!

REKLAMA

Teraz przed Neptunem długa przerwa zimowa od gier (rozgrywki wznowione zostaną w marcu), ale do końca listopada nasi zawodnicy będą jeszcze trenować, a pewnie pod koniec stycznia powrócą na sztuczną murawę stadionu OSiR. Jak zdradził nam trener Arkadiusz Bilski zima będzie też intensywnym czasem poszukiwań napastnika, bo zespołowi brakuje skuteczności.

A całą rozmowę z trenerem przedstawimy Wam już za kilka dni w kolejnym odcinku neptunowego Vloga.

Sparta Kazimierza Wielka – Neptun Końskie 1:3 
Gole: Banasik, Markowicz -2
Neptun: Neptun Końskie: Herda, Wasik F. , Maciejewski, Wojna, Skalski, Markowicz, Musielewicz, Blach, Marcinkowski, Banasik, Wójciak oraz Turalski, Slifierski, Pakuła, Khrapach, Skoczylas, Castillo

REKLAMA

Dodaj komentarz