REKLAMA

Koniec roku szkolnego szkół średnich w powiecie koneckim [zdjęcia]

W piątek 24 czerwca uczniowie szkół średnich w całej Polsce, w także w powiecie koneckim, usłyszeli ostatni dzwonek przed tegorocznymi wakacjami. Przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Końskich odwiedzili placówki, aby życzyć młodzieży miłego letniego odpoczynku.

REKLAMA

Ceremonie pożegnania roku szkolnego 2021/22 rozpoczynały się od wniesienia sztandarów szkół oraz przemówień i podziękowań dla dyrekcji, grona pedagogicznego oraz samorządów szkolnych.

REKLAMA

– „Kończy się kolejny rok wytężonej pracy kadry pedagogicznej, rodziców i uczniów. Dziękujemy za przekazaną wiedzę i umiejętności, mamy nadzieję, że zostaną one właściwie spożytkowane w przyszłości. Niech czas wakacji będzie momentem wytchnienia od ciężkiej pracy (…) Życzymy Wam wielu radosnych chwil w czasie letniego wypoczynku” – przemawiali przedstawiciele starostwa, w tym starosta Grzegorz Piec.

Najlepszym uczniom wręczano nagrody za najlepsze wyniki w nauce czy reprezentowanie szkół w licznych konkursach i olimpiadach, w tym sportowych, w czasie minionego roku szkolnego.

Z naszą kamerą pojawiliśmy się w kilku placówkach na terenie powiatu, aby pokazać Państwu, jak przebiegały pożegnania uczniów z nauczycielami w naszym regionie (TUTAJ).

Zdjęcia (Starostwo Powiatowe w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *