REKLAMA

Konkurs 'Bezpieczne Ferie 2021′ rozstrzygnięty [zdjęcia]

W środę w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich odbył się finał konkursu plastycznego pod nazwą „Bezpieczne Ferie 2021”. Konkurs został zorganizowany dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów z klas I-III.

REKLAMA
REKLAMA

„Dziś z zachowaniem środków bezpieczeństwa związanych z Covid-19, w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich odbył się finał konkursu pod nazwą „Bezpieczne Ferie 2021”. Celem tegorocznego konkursu było popularyzowanie bezpiecznych zachowań podczas ferii zimowych. Wyobraźnia uczestników była ogromna, a całe wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Do Komendy Powiatowej Policji w Końskich wpłynęło ponad 100 prac”– informuje st. sierż. Marta Przygodzka.

Policjanci wytypowali laureatów: I miejsce zajęła Nadia Trojanowska z Samorządowego Przedszkola w Radoszycach, II miejsce Jan Witczak z Zespołu Placówek Oświatowych w Nowym Kazanowie, a III miejsce Amelia Brzezińska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Końskich. Jury przyznało również wyróżnienia dla Jakuba Ścisłowicza ze Szkoły Podstawowej w Kłucku, Igi i Filia Trojanowskich z Niepublicznego Przedszkola Miś oraz Apolonii Pasturczak z Niepublicznego Przedszkola Bajkowa Kraina w Końskich. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

REKLAMA
REKLAMA

Dodatkowo dzieci z niepublicznego przedszkola „Bajkowa Kraina” przygotowały na tę uroczystość wideo dotyczące podstawowych zasad bezpieczeństwa w okresie zimowym.

Zdjęcia (foto. KPP w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *