REKLAMA

Kronika policyjna: Kradzieże, włamania oraz pijany kierowca

W kronice policyjnej zdarzeń z powiatu koneckiego tym razem o dwóch przypadkach kradzieży z włamaniem oraz pijanym kierowcy.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Już na początku stycznia, bo w Nowy Rok około godziny 12 na terenie jednej z posesji w gminie Stąporków nieznany sprawca włamał się do budynku gospodarczego, skąd dokonał kradzieży motoroweru. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 800 złotych.

Podobne zdarzenie miało miejsce w Końskich dnia 25 stycznia. Nieznany sprawca włamał się do jednego z mieszkań, skąd dokonał kradzieży m.in. laptopa, telefonu komórkowego, elektronicznej ramki do zdjęć, konsoli do gier oraz pieniędzy w kwocie 1000 złotych. Zgłaszający określił wartości strat na kwotę 4000 złotych.

REKLAMA

Natomiast dzisiejszej nocy w Stąporkowie zatrzymano pijanego kierowcę.

„W Stąporkowie na ulicy Górniczej patrol z Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymał do kontroli drogowej pojazd audi a4. W trakcie sprawdzania stanu trzeźwości 57-letniego kierującego okazało się, że posiada on w swoim organizmie ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu” – relacjonuje nam st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie.

Postępowanie w sprawie mężczyzny prowadzi Komisariat Policji w Stąporkowie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *