REKLAMA

Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej w Gowarczowie. Znamy wyniki

We wtorek w Gowarczowie odbyły się eliminacje już XVIII Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej. TUTAJ znajdziecie naszą relację wideo z tego wydarzenia. Poznaliśmy wyniki  i wiemy już kto wystąpi w diecezjalnym finale, który za kilka tygodni odbędzie się w Radomiu.

REKLAMA

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy Parafii św. App. Piotra i Pawła w Gowarczowie w dniu 14 marca 2023 roku zorganizował w Szkole Podstawowej w Gowarczowie XVIII Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kocham Moją Ojczyznę”, którego laureatami zostali:

W kategorii POEZJA , grupa wiekowa PRZEDSZKOLA: I miejsce NELA KUBKA  S.P w Gowarczowie , II miejsce JULIA MISZTAL  S.P w Kłucku , III miejsce WIKTORIA BOMBA  S.P w Wilczkowicach.

REKLAMA
KLASY I-IV: I miejsce FRANCISZEK BĄK ZPO w Stadnickiej Woli , II miejsce LENA ROGALSKA ZPO w Stadnickiej Woli , III miejsce SEBASTIAN BRANDEBUR PSP w Krasnej.
KLASY V-VIII: I miejsce KUBA KAROLAK PSP w Krasnej, II miejsce II miejsce BARBARA GARLIŃSKA ZPO w Stadnickiej Woli , III miejsce : KACPER NOWAK S.P w Gowarczowie , KACPER POPIEL ZPO w Nieświniu, MAGDALENA KOŁODZIEJCZYK ZPO w Nieświniu.
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE :

I miejsce NATALIA SOBCZYK  I LO w Końskich.

Kategoria: PIEŚŃ  / SOLIŚCI / ,  grupa wiekowa:
PRZEDSZKOLA: I miejsce ZUZANNA GORZELAK S.P w Wilczkowicach ,
II miejsce LENA GORZELAK S.P w Wilczkowicach , III miejsce : BARBARA MAJCHRZAK  S.P w Kłucku , DZIANA DZIEDZIC  Przedszkole w Smykowie.
KLASY I-IV: I miejsce MICHAŁ PIWOWARCZYK S.P w Wilczkowicach,  II miejsce NIKOLA MOLASY S.P w Wilczkowicach III miejsce KRZYSZTOF WĘGRECKI S.P w Gowarczowie.
KLASY V-VIII:
I miejsce ANNA DZIUBIŃSKA S.P NR 1 w Końskich , II miejsce MACIEJ ZIELIŃSKI S.P w Radoszycach , III miejsce LENA WALCZUK  S.P Nr 1  w Stąporkowie.
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE :

I miejsce JULIA JAKUBOWSKA  I LO w Końskich , II miejsce MARIA PIEC  I LO w Końskich , III miejsce NATALIA BORUŃ Stowarzyszenie Przylądek Młodej Sztuki w Stąporkowie.

Kategoria : PIEŚŃ / ZESPOŁY /  ,  grupa  wiekowa :

PRZEDSZKOLA: I miejsce PEREŁKI  PSP w Krasnej , II miejsce WESOŁE NUTKI  Przedszkole w Smykowie , III miejsce SÓWKI ZPO w Stadnickiej Woli ,
KLASY I-IV : I miejsce KRASNOWIANIE PSP w Krasnej , II miejsce SZKOLNE NUTKI  S.P w Niekłaniu Wielkim , III miejsce SZKOLNY CHÓR ÓSEMECZKI  ZPO w Modliszewicach.
KLASY V-VIII : I miejsce ZESPÓŁ ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ w Wólce, II miejsce  SZKOLNY CHÓR WIOLINKI  ZPO w Nieświniu , III miejsce DUET Maja Opara i Filip Jarząb ze  SP w Kłucku .
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE : I miejsce DUET Martyna Durlik i Szymon Śliwak  I LO w Końskich , II miejsce ZESPÓŁ  AD- REM ZSP Nr 3 w Końskich.
Zwycięzcy poszczególnych kategorii wezmą udział w finale diecezjalnym konkursu, który w kwietniu odbędzie się w Radomiu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *