REKLAMA

Końskie: Nowy radiowóz, w nowych barwach

Pierwszy radiowóz w „nowych barwach” trafił do policjantów z koneckiej drogówki. Tak oznaczone samochody zaprezentowano po raz pierwszy podczas Międzynarodowych Targów POLSECURE w ubiegłym roku w Kielcach. Skoda już za moment zacznie patrolować koneckie drogi. 

REKLAMA

Flota koneckiej drogówki została wzbogacona o oznakowany radiowóz marki Skoda Scala. Pojazd został zakupiony w ramach programu operacyjnego Infrastruktura i Środowisko – II edycja „Bezpieczniej na drogach – nowoczesny sprzęt dla polskiej Policji etap II”, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

REKLAMA

Nowe oznakowanie radiowozu zostało zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE, które odbyły się w ubiegłym roku w Kielcach. Do dotychczasowego oznakowania zostały dodane żółto-zielone kolory, które sprawiają, że radiowozy są jeszcze bardziej widoczne. Skoda Scala napędzana jest silnikiem benzynowym o pojemności 1500 cm3 i mocy 150 koni mechanicznych oraz wyposażona w automatyczną skrzynie biegów DSG.

REKLAMA

One thought on “Końskie: Nowy radiowóz, w nowych barwach

  1. Mefisto pisze:

    Policja niech poczyta sobie o równości wszystkich wobec prawa. Chronienie kolesiów przed odpowiedzialnością karną i kierowanie podejrzeń przeciwko ofierze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *