REKLAMA

Andrzejki w orientalnym stylu w Onyx w Sielpi! Teraz też w nowej opcji z wstępem za 50 złotych

Restauracja Onyx Sushi (Sielpia Wielka, ul. Spacerowa 9), zwycięzca w rankingu wojewódzkim Mistrzowie Smaku w kategorii Sushi Roku ma zaszczyt zaprosić miłośników sushi i nie tylko na jedyne, wyjątkowe, niepowtarzalne Andrzejki w atmosferze orientu! Impreza rozpocznie się w piątek 24 listopada o godzinie 19:00, już ruszyły zapisy: tel. 502 923 790. Teraz także w nowej opcji z wstępem za 50 złotych. O tym szczegółowo na końcu artykułu. 

REKLAMA

24 listopada godz. 19.00 Sielpia Wielka ul. Spacerowa 9
Co przygotowaliśmy na ten wyjątkowy wieczór?
Na powitanie butelka Choy Slilver tradycyjnego japońskiego wina gratis!!! Nasza kuchnia zaserwuje Wam autentyczne japońskie dania gorące, deser i oczywiście mistrzowsko przygotowane sushi, którego każdy kęs to podroż do krainy delikatnych smaków i precyzyjnej kunsztowności.

REKLAMA

Aby jeszcze bardziej podkreślić atmosferę tego wyjątkowego wieczoru czekać będzie na Was najlepszy DJ w świętokrzyskim, który zapewni oprawę muzyczną oraz zabawę taneczną do rana. Fotobudka 360 uwieczni Waszą zabawę i dostarczy dodatkowych efektów wizualnych.

Rezerwacje
Liczba miejsc ograniczona, dlatego zalecamy dokonanie rezerwacji już teraz, aby upewnić się, że nie przegapicie tego wyjątkowego wydarzenia. Cena to 220 zł od osoby. Możliwość rezerwacji noclegu w promocyjnej cenie.
Skontaktujcie się z nami pod numerem:
502 923 790
Restauracja Onyx Sushi to miejsce gdzie pasja, smak i tradycja łączą się wyjątkowym doświadczeniu kulinarnej podróży!
Czekamy na Was!

Zbliża się magiczna noc Andrzejek, a my z zapałem chcemy uczynić ją jeszcze bardziej niezapomnianą dla Was! Na specjalne życzenie naszych fantastycznych gości, prezentujemy dodatkową opcję spędzenia wyjątkowego wieczoru andrzejkowego z Onyx Sushi – idealną propozycję dla tych z Was, którzy planują dołączyć do naszej imprezy w nieco bardziej kameralny sposób.

DODATKOWA OPCJA: Wstęp za jedyne 50 zł od osoby!

Termin: 24.11.2023 godzina 19.00, Sielpia Wielka ul. Spacerowa 9

Co czeka na Was w tej wyjątkowej ofercie?

Zabawa taneczna z DJ: Imprezowy beat i energetyczna atmosfera gwarantują udany wieczór.

Fotobudka360: Zatrzymajcie chwilę i uwiecznijcie niezapomniane momenty ze znajomymi.

Powitanie kieliszkiem Choya Silver Gratis: Podkreślcie początek wieczoru wyjątkowym toastem.

Ponadto, dla tych, którzy chcą skorzystać z czegoś więcej, mamy dla Was możliwość zamawiania potraw z karty sushi oraz drinków na własny koszt. Każdy z Was może dostosować wieczór do swoich indywidualnych upodobań!

REZERWACJE:

Zapraszamy do dokonywania rezerwacji pod numerem: 539 865 553. Dajcie nam znać, czy wybieracie opcję za 50 zł czy pełną ofertę za 220 zł – my zadbamy o to, abyście przeżyli niezapomnianą noc w dobrym towarzystwie!

Oferujemy również noclegi w promocyjnych cenach!

Niech ta noc będzie dla Was wyjątkowa, pełna tańca, uśmiechu i niezapomnianych chwil. Do zobaczenia na Andrzejkach z Onyx Sushi!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *