REKLAMA

Końskie: Publiczność świetnie bawiła się na koncercie ‚Hooka’! [wideo, zdjęcia]

W piątek 7 lutego w restauracji „Leliwa” w Końskich odbył się koncert zespołu „Hook”. Muzycy zagrali utwory ze swojej najnowszej płyty „Próchno”, lecz nie zabrakło także piosenek z ich debiutanckiego albumu „Bunt”. Organizatorem wydarzenia był Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich.

REKLAMA

W piątkowy wieczór w „Leliwie” koncert przyciągnął wielu miłośników muzyki rockowej, jak i samego konecko-kieleckiego zespołu. Na wydarzeniu pojawili się także burmistrz miasta i gminy Końskie Krzysztof Obratański i dyrektor MGDK w Końskich Piotr Salata.

Artyści zaprezentowali wiele utworów z nowej płyty, jednak pojawiło się także dużo piosenek z ich poprzedniego albumu „Bunt”. Ludzie, którzy przybyli na koncert klaskali w rytm muzyki i śpiewali razem z muzykami. Wokaliści zespołu schodzili ze sceny i bawili się razem z publicznością.

REKLAMA

W trakcie koncertu nie zabrakło także lżejszych kawałków. Muzycy zagrali wersje akustyczne przebojów z nowego albumu, a także uczcili pamięć Romualda Lipko, który zmarł w czwartek 6 lutego. Artyści zaśpiewali poruszający utwór, który napisał dla Budki Suflera – „Martwe morze”.

Zespół tworzą: Mateusz Salata – gitara rytmiczna i wokal, Paweł Okła – gitara prowadząca i wokal, Marcin Padusiński grający na gitarze basowej i Bartek Adamczyk – perkusista. Ich najnowsza płyta „Próchno” jest już w sprzedaży. Można ją było także nabyć podczas koncertu.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *