REKLAMA

Dzień Kobiet w teatrze ROMA w Warszawie z agencją MJM

Agencja Artystyczna MJM zaprasza na musical „Aida” w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie z okazji Dnia Kobiet. Spektakl odbędzie się w niedzielę 8 marca. Przedstawienie opowiada o miłosnej historii, a muzykę skomponował Elton John. 

REKLAMA

Wyjazd z Końskich zaplanowany jest na godzinę 12, zbiórka przy ul. ks. Granata. Organizatorzy zapowiedzieli czas wolny dla uczestników wycieczki – około dwóch godzin. Spektakl rozpoczyna się o godzinie 17 i trwa ponad 2,5 godziny z przerwą. Powrót przewidziany jest około godziny 23.

REKLAMA

Koszt udziału w wycieczce to około 200 złotych. Obejmuje on: transport autokarem, bilet na spektakl (miejsca w lożach, w I strefie – rzędy I i II oraz na parterze – rzędy 9. i 11.), a także ubezpieczenie NNW.

„Aida” to musical skomponowany przez legendę muzyki pop Eltona Johna do słów Tima Rice’a, jednego z najbardziej znanych autorów tekstów do licznych musicali. Miejscem akcji jest starożytny Egipt, a fabuła opowiada o zakazanej miłości Aidy, nubijskiej księżniczki wziętej do niewoli przez Egipcjan, i Radamesa, kapitana egipskiej armii zaręczonego z Amneris, córką faraona. Musical otrzymał 4 nagrody Tony. „Aida” będzie już dziewiętnastą premierą musicalową na dużej scenie TM ROMA.

Wszystkich zapraszamy do spędzenia Dnia Kobiet wraz z Agencją Artystyczną MJM! Zapisać się i uzyskać szczegółowe informacje można telefonicznie – 669 636 293, mailowo – [email protected] lub osobiście w Pracowni Artystyczno-Ludowej w Końskich przy ul. Pocztowej 2 w godzinach 9.00-17.00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *