REKLAMA

Końskie: Studio Piosenki MGDK będzie muzycznie świętować 20-lecie

Na jubileusz 20-lecia Studia Piosenki Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich zaprasza opiekun grupy Maciej Lisowski. Koncert i sentymentalne spotkanie odbędą się w „Egipcjance” w piątek 7 lutego.

REKLAMA

Maciej Lisowski

Maciej Lisowski prowadzi jedną z dwóch grup Studia Piosenki Miejsko-Gminnego Domu Kultury. I ta właśnie grupa obchodzi dwudziestolecie działalności. Przez zajęcia kierowane przez Maćka przewinęło się wielu znakomitych wokalistów i wokalistek, jak na przykład Paulina Tarasińska, Daria Pol, Karolina Wiśniewska czy Kamila Musiał.

„Wystosowałem do naszych absolwentów zaproszenia do udziału w jubileuszowym koncercie. Mam nadzieję, że te zaproszenia, podobnie jak podczas piętnastolecia, zostaną przyjęte. Oprócz absolwentów wystąpią nasi najmłodsi wokaliści, nie tylko śpiewając solo, ale także wspólnie, specjalnie przygotowaną piosenkę” – pisze na Facebooku na stronie wydarzenia Maciej Lisowski.

REKLAMA

Swoją obecność na jubileuszu potwierdzili absolwenci: Małgorzata Bielecka, Ola Dajer, Tomasz Kulczyk, Sylwia Kulczyk, Ola Malicka, Agata Mikołajczyk, Kamila Musiał, Daria Pol, Magdalena Rut, Ula Szlenk, Karolina Wiśniewska. Obecne członkinie Studia Piosenki: Alicja Woldańska, Jagoda Szczegielniak, Zuzanna Szlenk.
Koncert rozpocznie się w „Egipcjance” w piątek 7 lutego o godzinie 17. Wstęp wolny.

Wstęp na koncert jest wolny. Zapraszamy!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *