REKLAMA

Końskie: Sznury rozwieszone między drzewami w Parku! Interweniujemy [zdjęcia]

Od naszej czytelniczki otrzymaliśmy informację, że w Parku Miejskim w Końskich ktoś między drzewami rozwiesił sznurki. Stwarzały one zagrożenie dla spacerujących, ale przede wszystkim dla osób, które mogłyby alejkami przemieszczać się na rowerze. Podjęliśmy natychmiastową interwencję i obecnie służby miejskie zdejmują już wspomniane linki. 

REKLAMA

„Spacerując po parku zauważyłam porozciągane linki pomiędzy drzewami. Mogą one być bardzo dużym zagrożeniem dla osób, które poruszałyby się tam na jakimś jednośladzie” – poinformowała nas czytelniczka.

REKLAMA

Ze sprawą natychmiast zwróciliśmy się do Aleksandry Wojciechowskiej-Wilk,  naczelnik Wydziału Urbanistyki Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Końskich –„Na miejscu faktycznie napotkaliśmy rozciągnięte linki, sprawę zgłosiliśmy koneckiej policji, która przyjęła interwencję. Obecnie straż miejska sprawdza dostępny monitoring. Jednocześnie nasze służby komunalne rozpoczęły już zdejmowanie sznurów tak, by nikt nie zrobił sobie krzywdy” – poinformowała nas Aleksandra Wojciechowska-Wilk.

Być może tylko dzięki szybkiej interwencji naszej czytelniczki oraz służb miejskich w tym miejscu nie doszło do wypadku.

Zdjęcia (czytelnik):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *