REKLAMA

Końskie: Zainaugurowali kampanię prezydencką Andrzeja Dudy [wideo, zdjęcia]

W czwartkowe popołudnie w Końskich zainaugurowano kampanię prezydencką Andrzeja Dudy. Na start zmagań przed wyborami prezydenckimi, w naszym mieście działacze Prawa i Sprawiedliwości zawiesili pierwszy baner. Znalazł on się na ogrodzeniu przy rondzie im. Małachowskiego. 

REKLAMA

Inauguracji kampanii dokonali lokalni działacze. Między innymi lider PiS w powiecie i starosta konecki Grzegorz Piec, mieszkający w gminie Radoszyce członek zarządu powiatu Jarosław Staciwa, radni miejscu Ewa Samson i Wiesław Malicki, czy dyrektor ŚODR Modliszewice Jerzy Pośpiech. Towarzyszył im szef Prawa i Sprawiedliwości w województwie świętokrzyskim poseł Krzysztof Lipiec. Wszyscy obecni eksponowali też tabliczki z napisem „DUDA 2020”.

„Dla nas to ważne spotkanie. Dzisiaj dajemy bardzo wyraźny sygnał, że jesteśmy w pełnej gotowości do wyborów głowy Państwa. Aktem symbolicznym, zawieszeniem baneru, obwieszczamy miastu, całemu powiatowi to, że ta kampania trwa. Bardzo liczymy na mieszkańców Ziemi Koneckiej […] Kampania to nie tylko akcje plakatowe, banerowe. Musimy się przygotować bardzo odpowiedzialnie i trzeba jasno i wyraźnie powiedzieć: My tych wyborów musimy przypilnować. Wszystkie chwyty będą dozwolone by umniejszyć rolę prezydenta Andrzeja Dudy i dlatego też będziemy rozmawiać dzisiaj o Korpusie Ochrony Wyborów. Chcemy tych wyborów przypilnować, bo mamy złe doświadczenia z poprzednich wyborów” – tłumaczył na miejscu dziennikarzom prezes Krzysztof Lipiec.

REKLAMA

„Do Korpusu mamy już osoby sprawdzone, które pracowały przy poprzednich wyborach, one się sprawdziły, ale cały czas szukamy nowych osób, które nas wesprą. Kampania będzie przebiegała sprawnie, jest duże zainteresowanie, prezydent ma bardzo duże poparcie. Z kim się nie rozmawia to ludzie są oczarowani tym jak jest prowadzona prezydentura” – opowiadał Grzegorz Piec, starosta konecki.

Po plakatowej akcji w KSWP przy ulicy Staszica w Końskich miało miejsce powiatowe spotkanie Prawa i Sprawiedliwości za zamkniętymi drzwiami.

Zdjęcia (Adam Kubka):

REKLAMA

One thought on “Końskie: Zainaugurowali kampanię prezydencką Andrzeja Dudy [wideo, zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *