REKLAMA

Krawczyk i Bąk zawalczą na kolejnej gali TFL

Już 7 marca podczas gali TFL 20 w Radomiu w klatce po raz kolejny zobaczymy fighterów z Końskich – Artura Krawczyka oraz Gerarda Bąka. Niewykluczone, że na zawodach pojawią się też inni zawodnicy z Brawler Fight Clubu. 

REKLAMA

Reprezentant klubu BRAWLER Fight Club Końskie Artur Krawczyk podczas dwudziestej odsłony TFL – Thunderstrike Fight League w Radomiu, stoczy drugą zawodową walkę w formule MMA. Podopieczny trenera Marcina Kija  7 mara powalczy o pierwsze zawodowe zwycięstwo w oktagonie –„Miałem okazję być na ostatniej gali TFL 19 jako widz. To było niesamowite widowisko w pięknej dużej hali. Będąc w Lublinie żałowałem, że nie mogę uczestniczyć w tak imponującym projekcie. Ciesze się że mogę wystąpić w Radomiu. Zapraszam Wszystkich swoich kibiców na święto MMA i jubileuszową galę TFL. Do zobaczenia” – podsumowuje Artur Krawczyk.

REKLAMA

Jak udało nam się ustalić na tej samej gali wystartuje także drugi nasz zawodnik – Gerard Bąk, a klub stara się by szanse zaprezentować się na TFL 20 mieli także inni fighterzy.  Gala TFL 20, odbędzie się 7 marca 2020 w Hali MOSiR Radom!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *