REKLAMA

Kronika policyjna: Kolizja, oszustwa i… kradzież sztućców

W kronice policyjnej tkn24.pl tym razem między innymi o kolizji, oszustwach internetowych oraz kradzieży… sztućców i koców. Wszystkie zdarzenia miały miejsce na terenie Końskich. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

W minioną niedzielę około godz. 11.25 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy 16 Stycznia w Końskich. 47-letni kierujący samochodem marki Mazda uderzył w samochód marki Volkswagen podczas manewru wymijania. Na miejscu pracowały służby, krótko trwały utrudniani. Nikt nie odniósł obrażeń.

Kilka dni temu w Końskich na terenie ogródka działkowego, nieznany sprawca włamał się do skrzyni ogrodowej, skąd dokonał kradzieży trzech koców, sekatora i zestawu sztućców. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 300 złotych. Z kolei 33-latka z Końskich za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych zakupiła trampolinę. Kobieta wpłaciła ponad 400 złotych na konto sprzedającego, jednakże do dnia dzisiejszego nie otrzymała zakupionego przedmiotu, a kontakt z kontrahentem się urwał.

REKLAMA

Podobne zdarzenie miało miejsce także sporo wcześniej. Na początku kwietnia tego roku 38-latek za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych zakupił telefon komórkowy. Mężczyzna wpłacił ponad 1100 złotych na konto sprzedającego, jednakże do dnia dzisiejszego nie otrzymał zakupionego przedmiotu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *