REKLAMA

Kronika policyjna: Narkotyki w Stąporkowie, oszustwo na królika i kradzież perfum

W kronice policyjnej tkn24.pl tym razem o kolejnym już narkotykowym zatrzymaniu w Stąporkowie, oszustwie internetowym na mieszkance Końskich oraz o kradzieży w jednej z koneckich drogerii. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

34-letnia kobieta zamieszkała w Końskich jeszcze w pierwszej połowie grudnia ubiegłego roku na portalu internetowym dokonała zakupu w postaci interaktywnego królika za kwotę 120zł. Pomimo dokonanego przelewu na wskazane konto bankowe i po uzyskaniu informacji od sprzedawcy, że zakupiony towar został wysłany do chwili obecnej zakupionego towaru nie otrzymała, a kontakt ze sprzedającym się urwał.

W miniony czwartek Policjanci z Komisariatu Policji w Stąporkowie po krótkim pościgu zatrzymali 23-latka, który uciekał bo miał przy sobie narkotyki. Sytuacja miała miejsce w czwartek około godz. 21.30. Funkcjonariusze ze Stąporkowa patrolując miejscowość Nadziejów zauważyli w rejonie kompleksu leśnego dziwnie zachowującego się mężczyznę. Ten z kolei gdy spostrzegł zatrzymujący się radiowóz zaczął uciekać. Policjanci zatrzymali go po krótkim pościgu. Jak się okazało posiadał przy sobie siedem zawiniątek z zawartością suszu roślinnego oraz jedno zawiniątko z białym proszkiem. Wstępne testy wykazały, że znalezione przy mężczyźnie substancje to marihuana i amfetamina. 23-latek trafił do policyjnego aresztu, a narkotyki zostały zabezpieczone do badań laboratoryjnych. Za posiadanie środków odurzający zatrzymany może spędzić w więzieniu nawet 3 lata.

REKLAMA

Z kolei w piątek policjanci koneckiej komendy zatrzymali 34- latka w jednej z drogerii podejrzanego o kradzież perfum. Wczoraj koło południa koneccy policjanci zostali wezwani do jednej z drogerii w mieście, gdzie zastali pracownika ochrony, który chwilę wcześniej ujął na gorącym uczynku kradzieży 34 – latka. Mężczyzna miał ukraść perfumy warte 530 złotych. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. 34-latek trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu zostanie mu przedstawiony zarzut kradzieży mienia, za który kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

One thought on “Kronika policyjna: Narkotyki w Stąporkowie, oszustwo na królika i kradzież perfum

  1. jak bełby na miejscu te perfumy wychloł, to by przez tydziń pochnąco pierdzioł, a tak to tero bedzie przez pińć lot bekoł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *