REKLAMA

Kronika policyjna: Potrącona 18-latka i kradzieże w Końskich

W naszej kronice informujemy o zdarzeniach odnotowanych w policyjnych kartotekach. Tym razem  piszemy o potrąceniu nastolatki i kilku kradzieżach w Końskich. Zginęły między innymi zimowe opony.

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

Do wtorkowy kolizji i wypadków (informowaliśmy o nich TUTAJ) niestety trzeba doliczyć jeszcze jedno poważne zdarzenie. – „Na ulicy Wojska Polskiego w Końskich na przejściu dla pieszych potrącona została 18-letnia dziewczyna. Nastolatka była trzeźwa. Do zdarzenia doszło, ponieważ 46-letnia, również trzeźwa kierująca Volskwagenem Golfem nie zauważyła osoby wchodzącej na „pasy”. 18-latkę przetransportowano do szpitala w Końskich z licznymi obtarciami i potłuczeniami. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.” – mówi nam młodszy aspirant Tomasz Kruszyna.

 

REKLAMA

W nocy z ostatniego piątku na sobotę  w Końskich ktoś włamał się do garażu i dokonał kradzieży dwóch kompletów zimowych opon, roweru oraz kuchenki turystycznej. Poszkodowany wycenił swoje straty na 2 tysiące złotych. Dzień wcześniej złodziej z zaparkowanego samochodu ciężarowego na terenie jednej z koneckich firm ukradł dwa akumulatory oraz spuścił 180 litrów oleju napędowego. Zgłaszający określił wartość strat na kwotę ponad 2400 złotych.

Z kolei w poniedziałek na placu targowym w Końskich ktoś okradł 25-letnią kobietę. Złodziej zabrał jej telefon komórkowy o wartości 1 tysiąca złotych.

REKLAMA

Dodaj komentarz