REKLAMA

Kronika policyjna: Ukradł sygnalizator świetlny! Oszustwa i kradzieże

W Stąporkowie ktoś ukradł sygnalizator świetlny! W Sielpi wandal zniszczył… kabinę prysznicową. Oprócz tego w naszej kronice policyjnej także o innych kradzieżach z regionu oraz o oszustwach. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Prawdopodobnie w nocy z niedzieli na poniedziałek w  Stąporkowie nieznany sprawca dokonał kradzieży, zabezpieczającego remontowany odcinek trasy K 42, tymczasowego sygnalizatora świetlnego wraz z trzema akumulatorami. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę ponad 6000 złotych.

Kilka dni temu w miejscowości Sielpia Wielka na terenie ośrodka wypoczynkowego, w jednym z domków wypoczynkowych, nn. sprawca dokonał uszkodzenia kabiny prysznicowej poprzez stłuczenie szyby o wartości 1000 złotych.

REKLAMA

Również przed kilkoma dniami w Końskich 31- latek za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych zakupił łódkę zanętową za kwotę 300 złotych. Mężczyzna wpłacił pieniądze na konto sprzedającego, jednakże do dziś nie otrzymał przedmiotu, a kontakt z oferentem się urwał.

Prawdopodobnie w sobotę na terenie Gowarczowa nieznany sprawca włamał się do automatu myjni samochodowej, skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 50 złotych.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *