REKLAMA

Kronika policyjna: Wandalizm, włamanie, kradzieże i pijany rowerzysta

W kronice policyjnej tkn24.pl informujemy o zdarzeniach o charakterze kryminalnym z ostatnich dni. Tym razem między innymi o włamaniu, wielu kradzieżach oraz kompletnie pijanym rowerzyście. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

I właśnie od tego ostatniego zdarzenia rozpoczynamy. W Młotkowicach w gminie Ruda Maleniecka patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli drogowej kierującego rowerem 54-latka. Mężczyzna był kompletnie pijany – w swoim organizmie miał blisko 3 promile alkoholu.

W Końskich w ostatnich dniach doszło do dwóch aktów wandalizmu. Nieznany sprawca  dokonał uszkodzenia dwóch opon w samochodzie marki BMW. Właścicielka oszacowała straty na kwotę 1000 złotych. Ktoś uszkodził także chevroleta –  sprawca uszkodził przedni zderzak i osłonę chłodnicy w zaparkowanym samochodzie, a straty oszacowano na 2500 złotych.

REKLAMA

Na naszym terenie w ostatnich dniach doszło do kilku kradzieży. W Końskich sprawca wszedł na prywatną posesję, włamał się do budynku gospodarczego, a następnie do budynku mieszkalnego (domek letniskowy). Sprawca dokonał tam kradzieży dekodera o wartości 100 zł, myjki ciśnieniowej o wartości 400 zł oraz monitora i konsoli do gier. Łącznie straty oszacowano na kwotę 1000 złotych.

Również w Końskich w jednym ze sklepów  sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę zgłaszającego dokonał przywłaszczenia pozostawionego telefonu komórkowego. Właściciel określił wartość strat na kwotę 1000 złotych.

Z kolei na terenie gminy Smyków, na jednej ze stacji paliw złodziej dokonał kradzieży pozostawionej na stanowisku kasowym saszetki z pieniędzmi w kwocie 700 złotych.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *