REKLAMA

Kronika policyjna: Wypadek quadem, oszustwa i kradzieże

W kronice policyjnej tkn24.pl informujemy o zdarzeniach o charakterze kryminalnym z ostatnich dni w powiecie koneckim. Tym razem o wielu kradzieżach i oszustwach, a także o wypadku dwóch mężczyzn jadących quadem. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Od tego ostatniego zdarzenia zaczynamy. Wczoraj (06.01) przed 5 rano w miejscowości Piaski Królewieckie w gminie Smyków dwóch mężczyzn w wieku 25 i 24 lat bez kasków ochronnych jechało quadem marki Honda. Poruszali się oni w kierunku miejscowości Przyłogi. W pewnym momencie na łuku drogi zjechali na pobocze, a następnie uderzyli w drzewo. W wyniku zdarzenia obaj z poważnymi obrażeniami zostali zabrani do szpitala.

Kilka dni temu 27-latek ze Stąporkowa zakupił za pośrednictwem aukcji internetowej grę komputerową za kwotę 107 zł od mieszkańca Koszalina. Pieniądze wpłaciły, a płyty nie otrzymał. Oszukana przez internet została także mieszkanka gminy Stąporków. Pod koniec zeszłego roku zakupiła ona na jednej aukcji dwie sztuki mebli za 270 złotych. Do tej pory towaru nie otrzymała.

REKLAMA

Przed tygodniem w Końskich nieustalony sprawca przy użyciu ostrego narzędzia dokonał uszkodzenia samochodu osobowego marki Renault zaparkowanego na przydrożnym parkingu. Nieznany sprawca zarysował lakier auta na dachu, tylnym prawym i lewym błotniku, wykrzywił też wycieraczki szyby przedniej. Właściciel samochodu wycenił swoje straty na 4 tysiące złotych.

W miniony piątek w jednym z marketów na terenie gminy Stąporków ktoś okradł 69-letnią kobietę. Z jej torby sprawca wyjął portfel z zawartością pieniędzy w kwocie 1300 złotych.

REKLAMA

One thought on “Kronika policyjna: Wypadek quadem, oszustwa i kradzieże

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *