W sobotę odbyła się 9 kolejka I Ligii piłki ręcznej mężczyzn w sezonie 2019/2020. KSSPR Końskie przegrało w hali sportowej przy ul. Stoińskiego z AZS UJK Kielce 24:32.

W pierwszych minutach spotkania „Konie” szybko straciły 5 bramek i nie mogły zmniejszyć tej straty do końca pierwszej połowy. Na początku drugiej części meczu Kamil Buchcic nie potrafił powstrzymać salwy rzutów przeciwników. Nasi napastnicy powoli odrabiali straty, ale zabrakło skuteczności. Aby zwyciężyć drugą część spotkania zabrakło 3 goli. Ostatecznie zawodnicy KSSPR Końskie przegrali ośmioma bramkami.

W klasyfikacji zasadniczej, drużyna z Końskich jest tuż za AZS UJK Kielce. Podopieczni trenera Roberta Napierały zawalczą o punkty w czwartek 28.11.2019 z KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. Mecz odbędzie się o godz. 19:00 w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich. Zapraszamy.

KSSPR Końskie – AZS UJK Kielce: 24:32 (10:15)

Drużyna KSSPR Końskie:

Buchic Kamil, Śłonicki Krzysztof, Napierała Tomasz (2), Matyjasik Przemysław (1), Rurarz Artur (2), Zając Antoni, Gruszczyński Adrian (1), Telka Łukasz (2), Fidor Karol, Wolski Paweł (8), Pilarski Ernest, Maleszak Dawid (8), Woś Bartosz, Witkowski Wiktor.

Zdjęcia:

One thought on “WIDEO: KSSPR przegrywa z AZS UJK Kielce

1. KSSPR pisze:

Kto znowu rzuca najwięcej bramek dla KSSPR??? Paweł Wolski,siedzacy cała pierwsza połowę ławce… to jest logika zarządzania zespołem p. Napieraly? Gonić? No to powodzenia…