REKLAMA

Licytacje z myślą o Zielonej Szkole. Każdy może wesprzeć uczniów z Pomykowa [zdjęcia]

W piątek o godzinie 18:00 w Domu Kultury przy ulicy Partyzantów w Końskich (nowa siedziba) odbędą się licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na językową zieloną szkołę dla uczniów z Zespołu Placówek Oświatowych w Pomykowie. 

REKLAMA

Pomysłodawczynią i organizatorką wydarzenia jest nauczycielka tej szkoły Agata Wolak –„Przewidziana jest licytacja 26 przedmiotów. To między innymi obrazy p. Elżbiety Dudy, obrazy podarowane przez Dom Kultury w Końskich, zdjęcia pana Krzysztofa Kamińskiego, ręcznie wykonana torebka, stolik kawowy, rzeźbiona łyżka do butów, biżuteria i wiele innych wartościowych przedmiotów” – opowiada pedagog.

REKLAMA

Sprzedaż przedmiotów przeplatana będzie występami artystycznymi absolwentów szkoły oraz uczniów. Na scenie zaprezentują się między innymi Alicja Woldańska, Jagoda Szczegielniak i wielu młodych artystów. Wstęp wolny. Zapraszamy do uczestnictwa w imprezie, która będzie prawdopodobnie pierwszym tego typu wydarzeniem organizowanym w murach nowej siedziby Miejsko-Gminnego Domu Kultury (budynek dawnego gimnazjum przy ulicy Partyzantów).

Zdjęcia niektórych przedmiotów, które będą do wylicytowania:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *