REKLAMA

Mali Strażacy z #hot16challenge2 w podziękowaniu dla medyków i służb mundurowych. Zobaczcie wideo!

Mali Strażacy ze Stąporkowa włączyli się do szalenie popularnej akcji #hot16challenge2, której celem jest gromadzenie środków na rzecz służby zdrowia walczącej z koronawirusem w zbiórce zorganizowanej przez siepomaga.pl – znajdziecie ją TUTAJ. Posłuchajcie utworu, który stworzyła drużyna pożarnicza oraz zobaczcie klip do niego poniżej. 

REKLAMA

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl.
Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. 
Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge
Całą akcję można śledzić na stronie http://hot16challenge.network

Akcję zapoczątkował raper Solar, a następnie dołączali się do niej muzycy uprawiający różne gatunki, a także mnóstwo osób publicznych: aktorzy, dziennikarze, czy politycy. Teraz włączyli się w nią także Mali Strażacy ze Stąporkowa. Zobaczcie co zaśpiewali mali druhowie i kogo nominowali do wykonania podobnego zadania!

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *