REKLAMA

Mamy wyniki wszystkich kandydatów w wyborach do Rady Powiatu Koneckiego

Państwowa Komisja Wyborcza przekazała już oficjalne wyniki w wyborach do Rady Powiatu Koneckiego. Poniżej publikujemy rezultaty wszystkich kandydatów w czterech okręgach wyborczych. 

REKLAMA

Okręg numer 1 – miasto i gmina Końskie – 9 mandatów

REKLAMA

Robert Plech – Nowy Powiat – 2265 głosów

1. Robert Plech – 642 głosy; trzeci najlepszy wynik – mandat 

2. Wojciech Owczarek – 705 głosów; drugi najlepszy wynik – mandat 

3. Beata Kij – 166 głosów;

4. Małgorzata Sułek-Zięba – 120 głosów;

5. Marian Gąszcz – 119 głosów;

6. Waldemar Cecki – 106 głosów;

7. Antoni Sota – 41 głosów;

8. Barbara Gąszcz – 13 głosów;

9. Kamil Sobierajski – 95 głosów;

10. Iwona Wielgopolan – 8 głosów;

11. Zbigniew Kowalczyk – 253 głosy; – mandat

Ziemia Konecka – 2142 głosy

1. Piotr Słoka – 487 głosów; – mandat

2. Jarosław Lasota – 326 głosów; – mandat

3. Krzysztof Jasiński – 248 głosów;

4. Beata Zbróg – 301 głosów;

5. Stanisław Kacperski – 216 głosów;

6. Urszula Jasińska – 115 głosów;

7. Cezary Struzik – 74 głosy;

8. Ewa Nowak – 104 głosy;

9. Anna Dworak – 61 głosów;

10. Cezary Pilarski – 24 głosy;

11. Grzegorz Młynarczyk – 186 głosów;

Prawi i Solidarni – 1544 głosy

1.Wiesław Malicki – 260 głosów;

2.Łukasz Kubka – 328 głosów; – mandat

3.Dariusz Banasik – 380 głosów; – mandat

4.Katarzyna Serek – 161 głosów;

5.Mariusz Brzozowicz – 40 głosów;

6.Leonida Sobczyńska – 17 głosów;

7.Mirosław Leszczyński – 23 głosy;

8.Sławomir Bartodziej – 101 głosów;

9.Justyna Kubicka – 23 głosy;

10. Katarzyna Solarz – 30 głosów;

11. Jan Słuszniak – 181 głosów;

Porozumienie Samorządowe TKN – 1268 głosów

1.Michał Cichocki – 465 głosów; – mandat

2.Magdalena Prasał – 313 głosów;

3.Piotr Banasik – 83 głosy;

4.Jacek Matera – 94 głosy;

5. Barbara Galant – 124 głosy;

6. Mariusz Miedziński – 13 głosów;

7. Edyta Szewczyk – 7 głosów;

8. Robert Turalski – 13 głosów;

9.Urszula Szabelak -Świadek – 21 głosów;

10. Krzysztof Grzegorczyk – 55 głosów;

11.Beata Stefańczyk- 80 głosów;

Polskie Stronnictwo Ludowe – 935 głosów

1. Dorota Duda – 361 głosów; – mandat

2. Kazimierz Pasterczyk – 142 głosy;

3. Sylwia Armada – 154 głosy;

4. Mirosław Kiepas – 89 głosów;

5. Mirosław Dudka – 69 głosów;

6. Bogusław Jakóbczyk – 17 głosów;

7. Dorota Łopyta – 11 głosów;

8. Mariola Mijas – 19 głosów;

9. Jarosław Piskorek – 10 głosów;

10. Piotr Wolski – 31 głosów;

11. Andrzej Charun – 12 głosów;

Nasz powiat – 555 głosów

1. Piotr Bocheński – 267 głosów;

2. Andrzej Byczek – 118 głosów;

3. Mirosław Antosik – 20 głosów;

4. Paweł Gryszpiński – 30 głosów;

5. Krzysztof Szejna – 33 głosy;

6. Ewa Szwed – 42 głosy;

7. Daniel Ziółkowski – 12 głosów;

8. Sławomir Kuleta – 10 głosów;

9. Beata Gawin – 10 głosów;

10. Ewa Cieślińska – 7 głosów;

11. Elwira Turno – 6 głosów;

Innowacyjny Samorząd – 181 głosów

1. Damian Milczuszek – 50 głosów;

2. Julia Polakowska – 8 głosów;

3. Agnieszka Pluta – 6 głosów;

4. Piotr Swat – 13 głosów;

5. Bartłomiej Piec – 60 głosów;

7. Artur Rurarz – 8 głosów;

8. Lucyna Jakubowska – 5 głosów;

9. Konrad Kuleta – 3 głosy;

10. Martyna Cholewa – 4 głosy

11. Robert Deszczyński – 19 głosów;

Okręg numer 2 – Miasto i gmina Stąporków – 5 mandatów

Prawi i Solidarni – 874 głosy

1.Marian Domagała – 251 głosów; – mandat

2.Lilla Brożyna – 264 głosy; – mandat

3.Kacper Dajczer – 92 głosy;

4.Joanna Boruń – 47 głosów;

5.Katarzyna Sorn – 84 głosy;

6.Michał Stępień – 19 głosów;

7. Mateusz Fitas – 117 głosów;

Robert Plech – Nowy Powiat – 772 głosy

1.Wiesław Skowron – 345 głosów; – mandat

2. Leopold Garbacz – 69 głosów;

3. Barbara Mogielska – 29 głosów;

4. Marek Jedynak – 120 głosów;

5. Ewa Maszczyk – Telec – 31 głosów;

6. Marcin Kołodziejczyk – 98 głosów;

7. Beata Płochacka – 80 głosów;

Polskie Stronnictwo Ludowe – 644 głosy

1. Czesław Kurcbart – 356 głosów; – mandat

2. Dariusz Młodawski – 124 głosy;

3. Edyta Niziołek – 8 głosów;

4. Krzysztof Rusin – 26 głosów;

5. Joanna Wojna – 45 głosów;

6. Zbigniew Piekarski – 80 głosów

7. Małgorzata Pytel Sokołowska – 5 głosów

Ziemia Konecka – 545 głosów

1. Grzegorz Jóźwik – 335 głosów; – mandat

2. Leon Gula – 75 głosów;

3. Dorota Małgorzata Kowalczyk – 13 głosów;

4. Agnieszka Kalinowska – 14 głosów;

5. Stanisław Pietras – 79 głosów;

6. Magdalena Zaleśna (Stępień) – 21 głosów;

7. Eugeniusz Andrzej Surma – 8 głosów;

Porozumienie Samorządowe TKN – 389 głosów

1. Krzysztof Wojcierowski – 107 głosów;

2. Jakub Dajczer – 220 głosów;

3. Aneta Gonciarz – 20 głosów;

4. Marek Werens – 24 głosy;

5. Katarzyna Sipika – 6 głosów;

6.Magdalena Szustak – 2 głosy;

7.Paulina Plewa – 2 głosy;

Nasz powiat – 266 głosów

1. Agnieszka Woźniak – 148 głosów;

2. Zbigniew Polak – 76 głosów;

3.Rafał Hamera – 25 głosów;

4.Jolanta Mirończuk – 17 głosów;

Innowacyjny Samorząd – 110 głosów

1. Monika Jedynak – 42 głosy;

2. Sławomir Kusztal – 46 głosów;

3. Bogumiła Mączyńska – 10 głosów;

4. Kazimierz Leśniak – 5 głosów;

5. Natalia Kurp – 3 głosy;

6. Hubert Durlik – 4 głosy;

Okręg numer 3 – gminy: Fałków, Radoszyce, Ruda Maleniecka – 4 mandaty

Prawi i Solidarni – 1365 głosów

1.Danuta Leśniewicz – 347 głosów; – mandat

2.Jarosław Staciwa – 436 głosów; – mandat

3.Robert Konieczny – 139 głosów;

4.Wiesława Król – 200 głosów;

5.Tadeusz Nowak – 148 głosów;

6.Krystyna Lewandowska – 95 głosów;

Ziemia Konecka – 1049 głosów

1. Paweł Pękala – 520 głosów; – mandat

2. Leszek Marek Myszkowski – 93 głosy;

3. Anna Wąsik – 47 głosów;

4. Teresa Basiak – 23 głosy;

5. Agnieszka Kuleta – 6 głosów;

6. Damian Rozmus – 360 głosów;

Polskie Stronnictwo Ludowe – 897 głosów

1. Bogdan Soboń – 581 głosów; – mandat

2. Anna Wajnberger – 110 głosów;

3. Zdzisław Ostrowski – 45 głosów;

4. Renata Harbat – 25 głosów;

5. Aneta Gajda – 27 głosów;

6.Marek Smoląg – 113 głosów;

Porozumienie Samorządowe TKN – 421 głosów

1. Marian Stańczyk – 84 głosy;

2. Agnieszka Lipska – 188 głosów;

3. Robert Baran – 120 głosów;

4. Marta Bańburska – 8 głosów;

5. Albert Smołuch – 3 głosy;

6. Karolina Kowalska – 18 głosów;

Robert Plech – Nowy Powiat – 349 głosów

1. Jacek Wójcik – 183 głosy;

2. Rafał Grochowski – 67 głosów;

3. Stanisław Olejnik – 42 głosy;

4. Karolina Myszkowska – 14 głosów;

5. Wioletta Bajor – 36 głosów;

6. Sylwia Wyciszkiewicz – 7 głosów;

Nasz powiat – 97 głosów

1. Paulina Przepióra – 37 głosów;

2. Piotr Pękala – 10 głosów;

3. Ewa Zenka – 23 głosy;

4. Adam Sipika – 13 głosów;

5. Sylwia Malczyk – 8 głosów;

Innowacyjny Samorząd – 15 głosów

1. Marcin Myszkowski – 8 głosów;

2. Krzysztof Kobierski – 3 głosy;

3. Angelika Pacak – 1 głos;

4. Krystyna Gębska – 0 głosów;

5. Paweł Wiśniewski – 3 głosy;

Okręg numer 4 – gminy Gowarczów, Smyków, Słupia Konecka – 3 mandaty

Prawi i Solidarni – 948 głosów

1.Grzegorz Piec – 754 głosy; najlepszy wynik w powiecie – mandat

2.Krzysztof Koziński – 45 głosów;

3.Marcin Pluta – 66 głosów;

4.Barbara Ratusznik – 12 głosów;

5.Joanna Gawrońska – 71 głosów;

Robert Plech – Nowy Powiat – 845 głosów

1. Renata Biegaj – 86 głosów;

2. Beata Janiszewska – 96 głosów;

3. Jan Marcin Prasał – 215 głosów;

4. Ryszard Szproch – 26 głosów;

5. Jolanta Pacocha – 422 głosy; – mandat

Polskie Stronnictwo Ludowe – 778 głosów

1. Witold Wójcik – 148 głosów;

2. Marian Król – 444 głosy; – mandat

3. Mariusz Fabiszewski – 154 głosów;

4. Aleksandra Kałmuk – 12 głosów;

5. Anna Jędrasik – 20 głosów;

Ziemia Konecka – 526 głosów

1 Józef Śliz – 145 głosów;

2. Wiesław Szczerbiński – 207 głosów;

3. Tomasz Słoka – 100 głosów;

4. Katarzyna Kołodziejczyk – 11 głosów;

5. Ilona Gad – 63 głosy;

Porozumienie Samorządowe TKN – 196 głosów

1.Mariusz Kosma – 77 głosów;

2.Izabela Basiak – 25 głosów;

3.Piotr Borkowski – 15 głosów;

4.Dariusz Wiatrowski – 47 głosów;

5.Małgorzata Nowakowska – 32 głosy;

Nasz powiat – 75 głosów

1. Zbigniew Duda – 10 głosów;

2. Agnieszka Kastarynda – 49 głosów;

3. Halina Bednarek – 8 głosów;

4. Rafał Sztandera – 8 głosów;

Innowacyjny Samorząd – 8 głosów

1. Łukasz Żychliński – 2 głosy;

2. Paweł Stępniewski – 5 głosów;

3. Karolina Sorbian – 1 głos;

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *