REKLAMA

Maturzyści z ‚Mechanika’ zakończą sezon studniówkowy w powiecie! [wideo]

Już jutro tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich będą bawić się na balu studniówkowym w sali bankietowej „Astoria”. Będzie to ostatnia studniówka w powiecie koneckim w 2020 roku. 

REKLAMA

W sali bankietowej zobaczymy 62 maturzystów z ZSP nr 1 w Końskich, ich osoby towarzyszące, a także nauczycieli i rodziców. Szacuje się, że na studniówce bawić się będzie w sumie około 170 osób! O oprawę muzyczną na balu zadba zespół Prestige Band.

REKLAMA

Studniówka „Mechanika” oficjalnie rozpocznie się polonezem reprezentacyjnym, a weźmie w nim udział jedenaście par. Następnie jeszcze dwa tradycyjne tańce przedstawią pozostali uczniowie. Do poloneza reprezentacyjnego maturzystów przygotowały nauczycielki Agata Świercz i Edyta Janiszewska. Pozostałych uczniów wraz z wyżej wymienionymi nauczycielkami pomogli przygotować także nauczyciele Arkadiusz Bąk i Rafał Sobczyk.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu. W sobotę wieczorem opublikujemy zdjęcia i skrót wideo z balu, a następnego dnia pełną relację. Poniżej relacja ze studniówki ZSP nr 1 w Końskich z zeszłego roku, na której wystąpił zespół DEJW:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *