REKLAMA

Mimo deszczu dobra zabawa na Dniu Dziecka w Stąporkowie [wideo, zdjęcia]

Piana Party i koncert discopolowej grupy Menelaos były najciekawszymi punktami programu imprezy na Dzień Dziecka w Stąporkowie. Podczas całej imprezy prowadzone były także działania charytatywne na rzecz mieszkanek gminy Anny Teleckiej i Żanety Kozieł. 

REKLAMA

Całe święto rozpoczął barwny korowód, a potem dzieciaki wspólnie z dorosłymi bawiły się w stąporkowskim amfiteatrze i wokół niego. Wiele radości dostarczyło im tak zwane Piana Party. Znakomitą zabawę niestety na chwilę przerwał ulewny deszcz –„Baśniowy i trochę deszczowy dzień dziecka. Mamy nadzieję, że ten już czerwcowy deszczyk przejdzie i będziemy mogli kontynuować naszą zabawę. Tymczasem na scenie są zespoły z placówek oświatowych. Będziemy mieli też występ młodzieży i zespołów działających przy ośrodku kultury. Około 18.30 wystąpi zespół Menelaos. Mieliśmy też już pierwszy rzut Piana Party i dzieci świetnie się bawiły. Podczas dzisiejszego festynu zbieramy również pieniądze – tutaj dziękuję pani burmistrz i wolontariuszom, którzy zbierają fundusze na rzecz leczenia pani Anny Teleckiej z Niekłania i pani Żanety Kozieł ze Stąporkowa. Chcemy wesprzeć leczenie tych dwóch osób i liczymy na szczodre serca mieszkańców” – mówiła nam Katarzyna Sorn, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie.

REKLAMA

Część wydarzeń trzeba było przenieść do wnętrza Domu Kultury, ale w godzinach późno popołudniowych impreza powróciła do amfiteatru. Oprócz występów i Piana Party na miejscu funkcjonowało także mini wesołe miasteczko oraz strefa cateringowa.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *